https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-01-07 16:32:05

PGE Stal Mielec po pierwszym treningu

Mielczanie wrócili do treningów
Mielczanie wrócili do treningów
Nasz jedyny pierwszoligowiec wrócił do treningów i rozpoczął misję Wiosna 2020. Zespół już niebawem mają wzmocnić nowi zawodnicy.
 
PGE Stal Mielec dziś rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej w Fortuna 1 lidze. Celem drużyny dowodzonej przez Dariusza Marca jest awans do PKO Ekstraklasy. Klub poinformował że w najbliższych dniach dołączy do drużyny prawdopodobnie trzech nowych zawodników.
 
Według informacji podanych do informacji publicznej przez mielczan, będą to obrońca, pomocnik oraz napastnik. W zajęciach wziął udział Kacper Sadłocha, który ostatnio grał w RC Lens. Drużyna pierwszą grę kontrolną rozegra już 18 stycznia w Myślenicach, a rywalem będzie Wisła Kraków.
 
Kadra PGE Stali Mielec na pierwszym treningu
 
Bramkarze: Mateusz Dudek, Rafał Strączek, Damian Primel
 
Obrońcy: Oskar Mazur, Łukasz Seweryn, Mateusz Żyro, Szymon Stasik, Mateusz Bodzioch, Krystian Getinger, Wojciech Lisowski
 
Pomocnicy: Jan Kozłowski, Maciej Urbańczyk, Andreja Prokić, Mateusz Mak, Adam Kramarz, Bartosz Sobczyk, Bartosz Nowak, Grzegorz Tomasiewicz, Lukas Bielak
 
Napastnicy: Bartosz Bajorek, Adrian Paluchowski, Kacper Sadłocha

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

.... 2020-01-08 10:40:23 1 2

Nowak do Gornika pewnie pojdzie

mruk2 2020-01-09 00:38:32 1 0

czekamy na 2,3 nowych

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij