https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-01-06 09:45:54

Eurobud JKS Jarosław pokonał Start Elbląg

Jarosławianki wygrały w Elblągu (fot. PGNiG Superliga)
Jarosławianki wygrały w Elblągu (fot. PGNiG Superliga)
Nastał nowy rok, a wraz z nim powróciły rozgrywki szczypiorniaka, w których uczestniczą jarosławianki. Podopieczne Vita Telecky'ego pokonały zespół z Elbląga.
 
Eurobud JKS Jarosław z dużymy nadziejami przystępował do tego spotkania, chcąc powtórzyć wyczyn z pierwszego starcia. Start Elbląg jednak od początku wyglądał lepiej, ale jego szczypiornistki były mocno nieskuteczne. Z czasem mecz zaczął się wyrównywać, a obie ekipy szły cios za cios.
 
Tego dnia czarno-niebieskie były bezlitosne i każdy błąd gospodyń skrzętnie wykorzystywały. W pierwszej kwarcie wynik utrzymywał się na styku. W końcówce pierwszej odsłony to jednak JKS przechylił szalę na swoją korzyść i minimalnie prowadził prowadził do przerwy.
 
Obraz gry po zmianie stron pozostał taki sam i nadal obie drużyny szły cały czas cios za cios. Gospodynie z czasem jednak mocniej przycisnęły i wyszły na prowadzenie. Zespół z Elbląga prezentował się bardzo dobrze, wobec czego nikt się nie spodziewał tego co zdarzy się za chwile.
 
Podopieczne Vita Telecky'ego wzięły się w garść i włączyły piąty bieg. Podkarpacka ekipa zaczęła odrabiać straty, a następnie zyskała odpowiednią przewagę. Jarosławianki rzuciły aż dziewięć punktów od 51. minuty, dzięki czemu po meczu mogły cieszyć się z wygranej.
 
EKS Start Elbląg – Eurobud JKS Jarosław 28-33 (14-15)
 
EKS Start Elbląg: Pająk, Orowicz – Shupyk 12, Pękala 5, Dronzikowska 3, Rancic 3, Waga 2, Trbović 2, Cygan 1, Kaczmarek, Stapurewicz, Yashchuk, Szulc
 
Eurobud JKS Jarosław: Szczurek, Backiel, Musakova – Balsam 14, Żukowska 4, Pietras 3, Strózik 3, Kozimur 3, Turkalo 2, Szymborska Aleksandra 2, Bancilon 1, Donets 1, Luberecka, Bieńkowska, Szymborska Amanda

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Rob 2020-01-06 11:18:19 5 0

Brawo

Rob 2020-01-06 11:18:19 5 0

Brawo

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij