https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-01-03 07:01:03

Zawodnik z PKO Ekstraklasy blisko przenosin do Stali Rzeszów!

foto. ŁKS Łódź
foto. ŁKS Łódź
Jak podaje na twitterze użytkownik Janekx89, zawodnik ŁKS-u Łódź Jewhen Radionow jest blisko transferu do Stali Rzeszów. Ukraiński napastnik nie mógł przebić się na stałe do pierwszego składu swojej drużyny i będzie szukał angażu na niższych szczeblach rozgrywkowych. 
 
Stal Rzeszów mocno wzięła się za ofensywę transferową, na początek wyciąga od razu najcięższe działa, bowiem wiele wskazuje na to że klub wzmocni zawodnik z PKO Ekstraklasy - Jewhen Radionow.
 
W obecnym sezonie ukraiński napastnik zagrał w 3 meczach swojej drużyny. Długi czas leczył kontuzję, przez co ciężko było mu wejść do składu. Najlepszym sezonem dla Jewhena był 2017/2018, kiedy to w 32 spotkaniach strzelił dla ŁKS-u 12 bramek.
 
Stal Rzeszów po odejściu Tomasza Płonki do Stali Stalowa Wola, szuka napastnika i wydaję się, że będzie nim 29-letni Ukrainiec. 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij