https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-12-23 11:21:35

Miasto Szkła Krosno pokonało Pogoń Prudnik

Krośnianie pewnie ograli zespół z Prudnika (fot. Dariusz Błażejowski)
Krośnianie pewnie ograli zespół z Prudnika (fot. Dariusz Błażejowski)
Podopieczni Marcina Radomskiego także udanie zakończyli tegoroczne zmagania na szczeblu pierwszoligowym. Krośnianie wygrali na Opolszczyźnie.
 
Mecz od pierwszych minut był wyrównany, a obie drużyny szły cios za cios. Lepiej punktowali koszykarze Miasta Szkła Krosno, którzy celnie rzucali za trzy punkty. Przyjezdni dość szybko dzięki temu wypracowali sobie odpowiednią przewagę.
 
Pogoń Prudnik jednak nie poddawała się, ale ostatecznie to podkarpacka drużyna po pierwszej kwarcie prowadziła pięcioma oczkami. Zespół dowodzony przez Marcina Radomskiego nie zamierzał jednak odpuszczać i cały czas zwiększał dystans do rywali.
 
Dobra gra krośnian poskutkowała tym, że na przerwę schodzili oni z trzynastopunktową przewagą. Miasto Szkła Krosno po zmianie stron, cały czas kontynuowało dobrą grę i cały czas powiększało dystans nad zespołem z Prudnika, który wynosił już ponad dwadzieścia oczek.
 
Drużyna z Opolszczyzny w ostatniej kwarcie próbowała jeszcze coś zdziałać, ale nie przyniosło to odpowiednich rezultatów. Przyjezdni prezentowali się dobrze, dzięki czemu po meczu mogli cieszyć się ze zwycięstwa.
 
Pogoń Prudnik - Miasto Szkła Krosno 69-84 (22-27, 16-24, 12-21, 19-21)
 
Pogoń Prudnik: Sanny 7, Salamonik 4, Pisarczyk 12, Mroczek-Truskowski 10, Mordzak 8, Suliński 9, Nowakowski 8, Sroka 8, P. Garwol 3, M. Garwol 0
 
Miasto Szkła Krosno: Czujkowski 21, Dymała 19, Śpica 13, Spała 7, Kasiński 1, Oczkowicz 15, Żmudzki 8, Ciesielski 0, Smarzy 0, Walciszewski 0
 
Sędziowali: Adam Krasuski, Arkadiusz Wojna, Krzysztof Krajewski
 
Komisarz: Czesław Kaim

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij