https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-12-23 12:37:31

Stal Stalowa Wola przegrała z PKK 99 Pabianice

Stalówka nie dała rady beniaminkowi z Pabianic (fot. Radosław Kuśmierz)
Stalówka nie dała rady beniaminkowi z Pabianic (fot. Radosław Kuśmierz)
Cały czas trwa fatalna passa drużyny prowadzonej przez Bogdana Pamułę. Zielono-czarni w rewanżu nie dali rady drużynie z Pabianic.
 
Stal Stalowa Wola w meczu z PKK 99 Pabianice zaczęła dość dobrze, bowiem po niespełna czterech wygrywała i można powiedzieć że pachniało niespodzianką. Przyjezdni dość dobrze sobie radzili i cały czas starali się utrzymywać korzystny wynik.
 
Niestety Stalówka w końcu pękła i na dwie minuty przed końcem pierwszej kwarty straciła prowadzenie. Podopieczni Bogdana Pamuły próbowali jeszcze je odzyskać, lecz to im się nie udało. Po krótkiej przerwie, Stal ruszyła z kopyta i odzyskała prowadzenie.
 
Obie drużyny wraz z upływającym czasem szły cios za cios, a wynik był na styku. Niestety w ostatnich sekundach to gospodarze mocniej przycisnęli i po drugiej częśći gry prowadzili oni trzema punktami. Trzecia kwarta rozpoczęła się jednak tak, jakby zielono-czarni zostali w szatni.
 
Wydawało się że Stal pójdzie za ciosem, a to drużyna z Pabianic zaczęła coraz mocniej dokręcać śrubę. Przyjezdni próbowali walczyć, jednak na ostatnie dziesięć minut oczekiwali z czternastopunktową stratą. Zespół dowodzony przez Bogdana Pamułę nie mieł nic do stracenia i podjął rękawicę.
 
Jak się okazało, wyszło to całkiem nieźle, bowiem Stalówka dość szybko zbliżyła się na dystans siedmiu oczek. Było blisko, ale to gospodarze w końcówce mocniej przycisnęli i ostatecznie po meczu cieszyli się z wygranej.
 
PKK 99 Pabianice - ZKS Stal Stalowa Wola 88-78 (20-22, 24-23, 22-11, 20-24)
 
PKK 99 Pabianice: Borowski 19, Wasilewski 6, Szczerkowski 2, Mik 13, Orłowski 14, Zawadzki 6, Grabowski 0, Gralewski 2, Szymański 11, Sil 4, Jurga 4, Sauter 7
 
ZKS Stal Stalowa Wola: Buczek 2, Tarczyński 9, Pietras 2, Tabor 13, Łabuda 12, Bejnar 16, Nowik 2, Wojtanowicz 2, Siembida 12, Gazarkiewicz 8
 
Sędziowali: Mateusz Kryśko, Mateusz Wasielewski
 
Komisarz: Bartłomiej Włodarczyk

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij