https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-12-10 21:06:55

Sebastian Ciołek odszedł ze Stali Kraśnik i szuka klubu

Sebastian Ciołek pożegnał się ze Stalą Kraśnik i szuka klubu (fot. youtube.com /  Jacek Nowoświatłowski))
Sebastian Ciołek pożegnał się ze Stalą Kraśnik i szuka klubu (fot. youtube.com / Jacek Nowoświatłowski))
28-letni Sebastian Ciołek, jeden z lepszych bramkarzy w 3 lidze gr. IV, rozwiązał kontrakt ze Stalą Kraśnik i szuka nowego klubu.
 
Grający na pozycji bramkarza Sebastian Ciołek pochodzi z Lublina, ale na Podkarpaciu jest doskonale znany. Występował tutaj w barwach Stali Stalowa Wola, Stali Sanok i Cosmosu Nowotaniec. Ostatnie dwa lata spędził jednak w Stali Kraśnik, gdzie z pewnością był wyróżniającą się postacią.
 
W barwach Stali Kraśnik jesienią Sebastian Ciołek rozegrał jednak zaledwie 9 spotkań. Dwukrotnie zachowywał czyste konto bramkowe i dwa razy wybrany został przez nas do jedenastki kolejki, więc radził sobie całkiem nieźle.
 
Mimo to nie zawsze mógł liczyć na miejsce pomiędzy słupkami zespołu z Kraśnika. Często zmieniał go 20-letni Jakub Borusiński.
 
- W klubie podjęto decyzję o tym, że będą walczyć o pieniądze z Pro Junior System, więc szansę na grę dostawać będą przede wszystkim młodzi zawodnicy - powiedział nam Sebastian Ciołek.
 
- Na bramkarza jestem wprawdzie stosunkowo młody, ale nie grałbym regularnie, a na tym przede wszystkim mi zależało. Przez ostatnie pół roku bywało z tym niestety różnie.
 
Sebastian Ciołek postanowił, więc rozwiązać kontrakt ze Stalą Kraśnik i szuka nowego klubu.
 
- Jakieś propozycje już się pojawiły, ale póki, co się rozglądam. Propozycji z Podkarpacia na razie nie mam, ale na pewno każdą rozważę - zakończył Sebastian Ciołek.
 
Po 18. kolejkach rozgrywek 3 ligi grupy IV Stal Kraśnik zajmuje wysoką piątą pozycję w tabeli.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

ciekawski 2019-12-11 09:03:02 0 2

A 4 liga wchodzi w grę?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij