https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-12-09 19:48:00

Karuzela trenerska w trzeciej lidze nabrała prędkości

Zakończyła się runda jesienna, wobec czego sternicy klubów zaczynają już wprowadzać zmiany. Kilku szkoleniowców może pożegnać się ze swoim stanowiskiem.
 
Karuzela trenerska na trzecioligowym froncie właśnie ruszyła. Prawdopodobnie Sławomir Majak oraz Jarosław Pacholarz nie będą dłużej prowadzić swoich klubów. Ponadto bez trenera może zostać Sokół Sieniawa, bowiem istnieje możliwość, że Ryszard Kuźma opuści klub.
 
Największą niespodzianką jest jednak prawdopodobne odejście 34-latka, który z żółto-niebieskimi osiągnął znakomity wynik. Stal Kraśnik na półmetku jest piąta i traci do lidera zaledwie sześć oczek. Dobre wyniki kraśniczan nie są jednak przypadkiem, bowiem w minionym sezonie również byli wysoko.
 
Gorzej ulokowane jest KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, które miało walczyć o awans, a jesień zakończyło na trzynastej pozycji. Ich strata do lidera wynosi jednak "tylko" dziewięć punktów. Zespół pomarańczowo-czarnych musi jednak od początku ruszyć z kopyta, jeśli chce wiosną powalczyć o najwyższy cel

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Anty Kubuś 2019-12-09 20:42:43 4 2

Kuba Czelej nie chce Pacholarza w klubie wiec go nie bedzie . Tak samo jak nie chce Swiecha i Mazurka. Pôzniej bedzie znowu chodził po Krasniku i chwalił sie ze wywalił następnych z drużyny , tak jak to zrobił z Pietroniem . Stal to jest klub Kubusia a rodzice robią wszystko pod niego .Niech rodzice zrozumieją ze ten osobnik nie potrafi grac w pilke .

WD 2019-12-09 21:35:48 1 1

Kraśnik to zawsze był dziwny klub.Zawsze w coś się wpakuja

Kiero 2019-12-10 16:10:43 0 1

Grałem tam kilka razy i zawsze coś gospodarza nie pasowało wygrali źle przegrali też nie dobrze śmieszny klubik

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij