https://www.dikyspray.pl/


2019-12-09 15:58:00

Albert Jarosz pierwszym wzmocnieniem Głogovii Głogów Małopolski

Albert Jarosz (po prawej) wrócił z Beglii i będzie grał w Głogovii Głogów Małopolski. (fot. archiwum)
Albert Jarosz (po prawej) wrócił z Beglii i będzie grał w Głogovii Głogów Małopolski. (fot. archiwum)
Albert Jarosz jest pierwszym graczem pozyskanym przez Głogovię Głogów Małopolski w tym okienku transferowym. Wychowanek Resovii ostatnio grał w lidze belgijskiej. Ponadto klub porozumiał się z Erykiem Sarzyńskim i planuje jeszcze trzy wzmocniania.
 
Albert Jarosz będzie w nadchodzącej rundzie grał w Głogovii Głogów Małopolski. 20-letni napastnik wrócił z Belgii do Polski i będzie grał w 4 lidze podkarpackiej.
 
- Lierse Kempenzonen gra w trzeciej lidze bejgijskiem. Ja tam rozgrywałem mecze w drużynach młodzieżowych, w rozgrywkach przypomnijących Centralną Ligę Juniorów w Polsce. W Belgii grałem od dłuższego czasu. Najpierw z Resovii trafiłem do KVC Westerlo - powiedział nam nowy nabytek Głogovii.
 
- Miałem kontuzję i widziałem, że nie ma dla mnie szans w pierwszej drużynie Lierse. Postanowiłem wrocić do Polski na studia i grać w Głogovii. Zdecydowałem się na ekipę z Głogovia Małopolskiego, bo mam tam znajomych, do tego bardzo dobrze zaprezentowali się w rundzie jesiennej. To był mój pierwszy wybór, jeśli chodzi o nowy klub - zakończył swą wypowiedź Albert Jarosz.
 
Głogovia jest ponadto po słowie z Erykiem Sarzyńskim z Watkem Korony Rzeszów. Działacze ekipy z Głogova czekają jeszcze na porozumienie z ekipą z Załęża. Do tego drużyna, którą prowadzi Adam Wałczyk planuje przeprowadzić jeszcze trzy transfery w czasie zimowego okienka transferowego. Także będzie ciekawie.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2019-12-09 17:29:22 4 1

I podobno z Włoch Alberto Sroporoli

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij