https://www.dikyspray.pl/


2019-12-09 08:12:16

Stephan Antiga: "Bardzo dobrze, że wróciliśmy do tego meczu i go wygraliśmy"

foto. Developres SkyRes Rzeszów
foto. Developres SkyRes Rzeszów
Zobaczcie, co po zwycięskim meczu z ŁKS-em Commercecon Łódź, powiedział szkoleniowiec Developresu SkyRes Rzeszów - Stephan Antiga.
 
 
- "Ostatnio brakowało ataków ze środka, dzisiaj Gabriela Polańska grała bardzo dobrze. Tak jak mówie, bardzo fajnie, że wróciliśmy do tego meczu i go wygraliśmy. Denerwuje mnie tylko to, dlaczego nie zaczynamy dobrze, nie wiem czym to jest spowodowane."
- " Za chwilę mecz z Kaliszem, jutro dziewczyny mają wolne, a od przyszłego tygodnia już trenujemy, bo mamy przed sobą dwa trudne mecze i skończymy we Francji przed przerwą na święta, czyli nie mamy teraz dużo czasu żeby pracować, tylko żeby podtrzymać rytm i tyle."
 
Zobaczcie też, co na gorąco po meczu powiedziała środkowa bloku - Gabriela Polańska.
 
- "Po drugim przegranym secie nie spuśćiłyśmy głów, miałyśmy w sobie dużo wiary, wiedziałyśmy że nie ma meczu, którego nie da się wygrać bez znaczenia z kim się gra, więc myślę, że to jest bardzo dużą wartością dodatnią dla naszego zespołu, bo to był ciężki mecz, miałyśmy dużo wahań, często musiałyśmy gonić ŁKS. Takie mecze też są ważne i też budują zespół."
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij