https://www.dikyspray.pl/


2019-12-09 09:55:43

Czuwaj Przemyśl pokonał AZS AWF Biała Podlaska

Czuwaj minimalnie pokonał zespół z Białej Podlaskiej (fot. SRS Czuwaj Przemyśl)
Czuwaj minimalnie pokonał zespół z Białej Podlaskiej (fot. SRS Czuwaj Przemyśl)
Nie było łatwo, ale się udało. Harcerzyki w meczu na szczycie dostarczyli sporo emocji swoim fanom. Lider odjechał z Przemyśla bez punktów.
 
Czuwaj Przemyśl miał z tyłu głowy, że nie może już sobie pozwolić na wpadkę, wobec czego od początku ruszył na zespół AZS-u AWF Biała Podlaska. Łatwo tego dnia podopiecznym Macieja Kubisztala nie było, bowiem w drużynie było sporo kontuzji.
 
To jednak nie przeszkodziło Harcerzykom dobrze rozpocząć spotkanie i przy okazji zdominować rywala. Pierwsze minuty były wyrównane, jednak z czasem to Czuwaj rozgrywał koncert. Tego dnia w ekipie gospodarzy wszystko dobrze "grało", a ponadto w bramce świetnie spisywał Paweł Sar.
 
Było sporo niedkoładności, ale do przerwy przemyślanie prowadzili pięcioma punktami. Po zmianie stron to Akademicy mocniej przycisnęli i poważnie zagrozili gospodarzom, którzy po chwili jednak zyskali trochę oddechu.
 
AZS AWF Biała Podlaska jednak cały czas walczyl, aż w końcu doskoczył do zespołu z Przemyśla na punkt, dzięki czemu zaczęło robić się nerwowo. Czuwaj jednak szybko odrobił straty, ale do końca wynik był sprawą otwartą. Gospodarze pokazali jednak charakter i wygrali to spotkanie.
 
SRS Czuwaj Przemyśl – AZS AWF Biała Podlaska 26-25 (15-10)
 
SRS Czuwaj Przemyśl: Szczepaniec, Iwasieczko, Sar – Błażkowski 0, Kielar 0, Guzdek 0, K. Kroczek 0, Biernat 4, Stołowski 0, Bajwoluk 3, M. Nowak 5, Kroczek 4, Kulka 3, Maciej Kubisztal 2, Michał Kubisztal 5, A. Nowak 0
 
AZS AWF Biała Podlaska: Adamiuk, Sętowski, Kozłowski, Ostrowski – Maksymczuk 3, Łazarczyk 3, Urbaniak 4, Ziółkowski 0, Nowicki 0, Niedzielenko 3, Stefaniec 8, Mazur 0, Kozycz 1, Bekisz 3, Banaś 0, Kandora 0
 
Kary: 16 minut - 12 minut
 
Czerwone kartki: Tomasz Kulka (60-niesportowe zachowanie) - Michał Bekisz (60-niesportowe zachowanie)
 
Sędziowali: Andrzej Kierczak (Pielgrzymowice) i Tomasz Wrona (Kraków)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij