http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-12-06 14:37:29

Już jutro finał Halowego Pucharu Polski w Tryńczy

Już jutro finał Halowego Pucharu Polski (fot. Tomasz Chrobak)
Już jutro finał Halowego Pucharu Polski (fot. Tomasz Chrobak)
Podprzemyska Tryńcza będzie w dniu jutrzejszym centrum futsalu na Podkarpaciu. Tam zostanie rozegrany turniej finałowy, a zwycięzca otrzyma przepustkę do krajowych rozgrywek.
 
Futsalowcy, albo jak kto woli piłkarze halowi, będą mieli bardzo intensywną sobotę. Góral Tryńcza organizuje finał Halowego Pucharu Polski, który da przepustkę do krajowych rozgrywek. Trofeum w tym roku broni Futsal Team Zaczernie.
 
Oprócz wspomnianej dwójki, do turnieju finałowego zakwalifikowały się również drużyny Eurobusu Przemyśl, Stali Mielec, Futsal Team Przeworsk oraz GKS Zarzecze. Zmagania odbędą się w dwóch grupach, a ich start zaplanowany jest na godzinę 13.
 
Losowanie grup odbędzie się przed pierwszym meczem. Spotkania w fazie grupowej będą trwały 2x10 minut netto. Awans uzyskają po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Po rozgrywkach grupowych nastąpią zmagania w półfinałach.
 
Czas starcia w fazie pucharowej będzie wydłużony do 2x12 minut netto, a ponadto z tej fazy oraz finału zostanie przeprowadzona transmisja przez kanał MTTolo TV. Zwycięzca Halowego Pucharu Polski otrzyma nagrodę w wysokości 2000 zł oraz przepustkę do halowych rozgrywek. Finalista zaś otrzyma nagrodę pocieszenia, w wysokości 1000 zł.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Vanna Ly 2019-12-07 13:53:45 0 0

Jak Tryńcza leży blisko Przemyśla to gratuluję orientacji "redaktorowi" :D

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij