https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-12-05 20:12:12

Z Beniaminka do Glinika! Były szkoleniowiec Karpat Krosno rozpoczyna pracę w Gorlicach

foto Cracovia Kraków
foto Cracovia Kraków
Jeden z najbardziej elektryzujących ruchów transferowych ostatnich dni. To co spekulowano od dawna, dziś stało się faktem. Tomasz Wacek, były zawodnik ekstraklasowej Cracovii Kraków, wraca do seniorskiej piłki w roli trenera Glinika Gorlice.
 
W przerwie pomiędzy rozgrywkami Glinik Gorlice postanowił podziękować dotychczasowemu szkoleniowcowi Danielowi Dawcowi.
 
Włodarze Gorlickiego klubu zarzucili parol na krośnieński rynek trenerski. Wśród nazwisk pojawiał się również Lech Czaja odnoszący ostatnimi czasy spore sukcesy w piłce młodzieżowej prowadząc zespół juniorów młodszych Karpat Krosno występujący w CLJ. Ostatecznie wybór padł na 43 letniego Tomasza Wacka pracującego w akademii piłkarskiej Beniaminek Krosno. 
 
Wyżej wspomniany w swojej dotychczasowej karierze trenerskiej prowadził III ligowe Karpaty Krosno, IV ligowy LKS Pisarowce oraz występującą w krośnieńskiej klasie "O" Iskrę Przysietnica. 
 
Warto dodać że jako zawodnik, świeżo upieczony szkoleniowiec Glinika Gorlice rozegrał 62 mecze na najwyższym szczeblu polskich rozgrywek w barwach Cracovii Kraków. 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij