http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-12-05 19:12:36

Stal Mielec walczyła do ostatnich minut i pokonała Futsal Team Przeworsk

Mielczanie w samej końcówce przypieczętowali zwycięstwo (fot. Agnieszka Kulka)
Mielczanie w samej końcówce przypieczętowali zwycięstwo (fot. Agnieszka Kulka)
Podopieczni Tomasza Skowrona w szalonym meczu pokonali ekipę z Przerworska. Mielczanie mieli wprawdzie mecz pod kontrolą, ale po zmianie ston miejscowi trochę mocniej przycisnęli.
 
Stal Mielec była w gazie i meczu drugiej serii gier, 2 ligi futsalu, chciała ponownie sięgnąć po komplet oczek. Humory dopisywały, bowiem melczanie w pierwszej kolejce rozbili rezerwy Heiro Rzeszów aż 10-0. Początki starcia w Przeworsku mogły dać nadzieję na korzystny rezultat.
 
Wynik spotkania już w 3. minucie otworzył grający trener Tomasz Skowron, który pokonał Kamila Wołowca. Biało-niebiescy wciąż napierali i sześć minut później było już 0-2, a na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Miazga.
 
Tuż przed przerwą ten sam zawodnik zdobył jeszcze jedną bramkę, wobec czego po pierwszej połowie, w lepszych humorach byli przyjezdni. Mielczanie w drugiej odsłonie mocniej przycisnęli co postanowali wykorzystać gracze Futsal Team Przeworsk.
 
Miejscowi losy spotkania odwrócili w zaledwie trzy minuty. Tyle czasu bowiem potrzebował Patryk Broda, żeby ustrzelić hit-tricka i doprowadzić do wyrównania. Końcówka meczu była niezwykle emocjonująca, jednak w niej konkretniejsi okazali się mielczanie.
 
Stal na minutę przed końcem, zdobyła czwartego gola, a jego autorem okazał się zawodnik, aktualnie czwartoligowych Czarnych Połaniec. Zespół dowodzony przez Tomasza Skowrona, po dwóch kolejkach ma na swoim koncie komplet oczek.
 
Futsal Team Przeworsk - KF Stal Mielec 4-5 (0-3)
 
0-1 Tomasz Skowron (3)
0-2 Bartłomiej Miazga (9)
0-3 Bartłomiej Miazga (19)
0-4 Maciej Ryba (26)
1-4 Paweł Gurak (26
2-4 Patryk Broda (33)
3-4 Patryk Broda (34)
4-4 Patryk Broda (36)
4-5 Bartłomiej Miazga (39)
 
Futsal Team Przeworsk: Wołowiec - Nikanovych, Lech, Duży, Broda oraz Salwach, Motyka, Krzanowski, Kijanka, Gurak
 
KF Stal Mielec: Piszczek - Wątróbski, T. Skowron, Ł. Skowron, Miaga oraz Szewc, Ryba, Dudek

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij