https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-11-25 18:21:41

O krok od sensacji! Czuwaj Przemyśl pokonał rezerwy Orlenu Wisły Płock

Czuwaj o mało co nie sprawił dużej sensacji (fot. SRS Czuwaj Przemyśl)
Czuwaj o mało co nie sprawił dużej sensacji (fot. SRS Czuwaj Przemyśl)
Harcerzyki ostatnio stąpają po bardzo cienkim lodzie, za co im się obrywa. Zespół z Przemyśla tym razem wygrał, ale to nie przyszło zbyt łatwo.
 
Czuwaj Przemyśl chyba zbyt luźno podszedł do starcia z drugim garniturem Orlenu Wisły Płock. Miało być łatwo i przyjemnie, jednak pozory mylą, a płocczanie zaskoczyli swoich rywali, wobec czego podopiecznym Macieja Kubisztala od początku było ciężko.
 
Miejscowi zamiast demolki, urządzili sobie grę cios za cios, którą mocno zdziwieni byli sympatycy Harcerzyków. Nie tak to miało wyglądać, jednak przemyślanie w samej końcówce pierwszej odsłony wyglądali lepiej i na przerwę schodzili z dwoma punktami zaliczki.
 
Po zmianie stron, Czuwaj grał tak jak oczekiwali jego kibice i przy okazji w końcu zdobył odpowiednią przewagę. Z czasem jednak gospodarze spuścili z tonu, co postanowili wykorzystać Nafciarze. Zrobiło się niebezpiecznie i pachniało sensacją.
 
Na szczęście goście także złapali chwilę słabości, a miało to miejsce w samej końcówce, wobec czego Harcerzyki mogły odbudować choć minimalnie swoją przewagę. Doświadczenie w tym starciu okazało się kluczowe, wobec czego to Czuwaj cieszył się z wygranej.
 
SRS Czuwaj Przemyśl - Orlen Wisła II Płock 35-33 (17-15)
 
SRS Czuwaj Przemyśl: Szczepaniec, Iwasieczko – Kielar, Guzdek, Biernat 6, Stołowski 3, Kubik 1, Bajwoluk 6, Nowak 3, Pedryc 5, Maciej Kubisztal 7, Michał Kubisztal 4
 
Orlen Wisła II Płock: Kozłowski, Rybicki – Zagroba 1, Wawszczak, Lemanowicz 3, Goleniewski 7, Fuksiński 1, Mierzwicki 2, Glinka 4, Ciećwierz 2, Brabowski 1, Sowul 8, Dybiec 2, Helwak, Jankowski 2, Brzeziński
 
Kary: 12 minut - 14 minut
 
Sędziowali: Czochra (Zwierzyniec) i Szpinda (Zamość)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij