https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-11-25 08:11:07

Ogromne emocje w Rzeszowie! Heiro pokonało Sośnice Gliwice

foto. Heiro Rzeszów
foto. Heiro Rzeszów
W meczu 8. kolejki I Ligi Futsalu, piłkarze Heiro Rzeszów pokonali 5:4 Sośnice Gliwice. Wynik ważył się do samego końca,  dlatego kibice przy ul.Miłocińskiej mogli oglądać emocjonujące spotkanie.
 
Po przekonującej wygranej z Górnikiem Polkowice 7:4, piłkarze Heiro Rzeszów w pozytywnych nastrojach przystępowali do meczu z Sośnicą Gliwice, która podobnie jak oni okupowała strefę spadkową.
 
Strzelanie rozpoczął już w 3. minucie Dawid Kaczmarczyk i goście objęli w tym meczu prowadzenie. Piłkarze Marcina Kujawy poszli za ciosem i w końcówce pierwszej połowy podwyższyli wynik po błędzie jednego z obrońców Heiro.
 
Po powrocie z szatni do gry wrócili gospodarze, bo 2 minuty po wznowieniu rywala napoczął Paweł Hady.Przyjezdni nie składali broni i chwilę potem po groźnej kontrze drugą bramkę w tym spotkaniu zdobył Kaczmarczyk. Kontaktowe trafienie zdobył kilka minut później Łukasz Krawczyk, który dołożył nogę i skierował piłkę do bramki.
 
Wyrównanie przyszło minutę po tym zdarzeniu, niezawodny Sebastian Brocki pięknym strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza Gliwiczan. Kibiców Podkarpackich Dzików w radość wprawił Paweł Hady, który wyprowadził gospodarzy na prowadzenie po świetnie przeprowadzonej kontrze.
 
W końcówce spotkania asystę zaliczył bramkarz Heiro, który wyrzucił piłkę idealnie do Brockiego, a ten bez problemów posłał futbolówkę obok golkipera przyjezdnych. Wynik spotkania ustalił Michał Kuźnik potężnym uderzeniem pod poprzeczkę.
 
 

Heiro Rzeszów 5-4 Sośnica Gliwice (0-2)

0-1 Dawid Kaczmarczyk (3')
0-2 Marcin Kiełpiński (19')
1-2 Paweł Hady (22')
1-3 Dawid Kaczmarczyk (28')
2-3 Łukasz Krawczyk (34')
3-3 Sebastian Brocki (35')
4-3 Paweł Hady (37')
5-3 Sebastian Brocki (38')
5-4 Michał Kuźnik (38')

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij