2019-11-25 08:11:07

Ogromne emocje w Rzeszowie! Heiro pokonało Sośnice Gliwice

foto. Heiro Rzeszów
W meczu 8. kolejki I Ligi Futsalu, piłkarze Heiro Rzeszów pokonali 5:4 Sośnice Gliwice. Wynik ważył się do samego końca,  dlatego kibice przy ul.Miłocińskiej mogli oglądać emocjonujące spotkanie.

Po przekonującej wygranej z Górnikiem Polkowice 7:4, piłkarze Heiro Rzeszów w pozytywnych nastrojach przystępowali do meczu z Sośnicą Gliwice, która podobnie jak oni okupowała strefę spadkową.

Strzelanie rozpoczął już w 3. minucie Dawid Kaczmarczyk i goście objęli w tym meczu prowadzenie. Piłkarze Marcina Kujawy poszli za ciosem i w końcówce pierwszej połowy podwyższyli wynik po błędzie jednego z obrońców Heiro.

Po powrocie z szatni do gry wrócili gospodarze, bo 2 minuty po wznowieniu rywala napoczął Paweł Hady.Przyjezdni nie składali broni i chwilę potem po groźnej kontrze drugą bramkę w tym spotkaniu zdobył Kaczmarczyk. Kontaktowe trafienie zdobył kilka minut później Łukasz Krawczyk, który dołożył nogę i skierował piłkę do bramki.

Wyrównanie przyszło minutę po tym zdarzeniu, niezawodny Sebastian Brocki pięknym strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza Gliwiczan. Kibiców Podkarpackich Dzików w radość wprawił Paweł Hady, który wyprowadził gospodarzy na prowadzenie po świetnie przeprowadzonej kontrze.

W końcówce spotkania asystę zaliczył bramkarz Heiro, który wyrzucił piłkę idealnie do Brockiego, a ten bez problemów posłał futbolówkę obok golkipera przyjezdnych. Wynik spotkania ustalił Michał Kuźnik potężnym uderzeniem pod poprzeczkę.

Heiro Rzeszów 5-4 Sośnica Gliwice (0-2)

0-1 Dawid Kaczmarczyk (3')
0-2 Marcin Kiełpiński (19')
1-2 Paweł Hady (22')
1-3 Dawid Kaczmarczyk (28')
2-3 Łukasz Krawczyk (34')
3-3 Sebastian Brocki (35')
4-3 Paweł Hady (37')