http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-11-18 15:16:07

Eurobud JKS Jarosław pokonał KPR Ruch Chrzoów

Jarosławianki zrobiły swoje i ograły Ruch (fot. PGNiG Superliga kobiet)
Jarosławianki zrobiły swoje i ograły Ruch (fot. PGNiG Superliga kobiet)
Podopieczne Vita Telecky'ego bardzo dobrze zaprezentowały się w starciu z niżej notowaną drużyną. Jarosławianki zrobiły swoje i wykorzystały atut własnego boiska.
 
Eurobud JKS Jarosław w starciu z Ruchem Chorzów był faworytem, jednak szczypiornistki Niebieskich od początku pokazały pazur i gospodynie od początku musiały być skoncentrowane. Mecz był bardzo radosny, a kibice nie mogli się nudzić.
 
Jarosławianki w końcu jednak zaczęły robić swoje, choć Ruch nie zamierzał się poddawać, wobec czego pierwsza połowa zakończyła się remisem. Po przerwie, obraz gry zmienił się diametralnie i to czarno-niebieskie zdobyły przewagę, mając atut własnego parkietu.
 
Spotkanie z minuty na minutę było coraz mniej wyrównane, a ton nadawał głównie zespół z Jarosławia. Eurobud doskonale radził sobie także w defensywie, a świetnie tego dnia spisywała się Marta Backiel. Ostatecznie to gospodynie po meczu cieszyły się z okazałego zwycięstwa.
 
Eurobud JKS  Jarosław – KPR Ruch Chorzów 36-29 (17-17)
 
Eurobud JKS Jarosław: Szczurek, Backiel – Turkalo 8, Bancilon 6, Balsam 7, Strózik 3, Bieńkowska, Donets 1, Kozimur 4, Pietras 3, Aleskandra Szymborska 4, Luberecka
 
KPR Ruch Chorzów: Chojnacka, K. Gryczewska – Jasinowska 1, Drażyk 4, Polańska 5, Masłowska 9, Jaroszewska, Piotrkowska 1, Doktorczyk, M. Gryczewska 1, Cygan, Grabińska 1, Lipok 4, Sójka, Stokowiec 2, Rodak 1
 
Kary: 8 minut - 8 minut
 
Sędziowali: A. Kierczak i T. Wrona

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij