2019-11-16 17:24:00

Bez bramek w meczu Piasta Tuczempy z Głogovią Głogów Małopolski

Piast Tuczempy zremisował 0-0 z Głogovią Głogów Małopolski. (fot. archiwum)
Piast Tuczempy zremisował 0-0 z Głogovią Głogów Małopolski w 17. kolejce 4 ligi podkarpackiej. Goście kończyli mecze w "10".

W pierwszej połowie mieliśmy pojedynek niczym na szachownicy. Zarówno Piast Tuczempy jak Głogovia Głogów Małopolski nie chciały przede wszystkim popełnić błędu w defensywie.

W drugiej połowie mecz otworzył się. Obie ekipy miały swoje szansę. Dwukrotnie piłka przeszła wzdłuż lini bramkowej Glogovii. Podopieczni Adama Wałczyka odpowiedzieli, ale piłka po strzale Dawida Pałysa-Rydzika wyladowała na słupku bramki Piasta. Ostatecznie mecz zakończył się sprawiedliwym remisem.

Warto dodać, że w 89. minucie Marcin Brągowski został upomniany drugim żółtym, a w konsekwencji czerwonym "kartonikiem".

- Cieszymy się z jednego punktu ciężkim terenie w Tuczempach. Remis w tym meczu jest jak najbardziej sprawiedliwym wynikiem. Gratuluję mojemu zespołowi udanej rundy - powiedział nam opiekun Głogovii, Adam Wałczyk.