https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-11-16 17:24:00

Bez bramek w meczu Piasta Tuczempy z Głogovią Głogów Małopolski

Piast Tuczempy zremisował 0-0 z Głogovią Głogów Małopolski. (fot. archiwum)
Piast Tuczempy zremisował 0-0 z Głogovią Głogów Małopolski. (fot. archiwum)
Piast Tuczempy zremisował 0-0 z Głogovią Głogów Małopolski w 17. kolejce 4 ligi podkarpackiej. Goście kończyli mecze w "10".
 
W pierwszej połowie mieliśmy pojedynek niczym na szachownicy. Zarówno Piast Tuczempy jak Głogovia Głogów Małopolski nie chciały przede wszystkim popełnić błędu w defensywie.
 
W drugiej połowie mecz otworzył się. Obie ekipy miały swoje szansę. Dwukrotnie piłka przeszła wzdłuż lini bramkowej Glogovii. Podopieczni Adama Wałczyka odpowiedzieli, ale piłka po strzale Dawida Pałysa-Rydzika wyladowała na słupku bramki Piasta. Ostatecznie mecz zakończył się sprawiedliwym remisem.
 
Warto dodać, że w 89. minucie Marcin Brągowski został upomniany drugim żółtym, a w konsekwencji czerwonym "kartonikiem".
 
- Cieszymy się z jednego punktu ciężkim terenie w Tuczempach. Remis w tym meczu jest jak najbardziej sprawiedliwym wynikiem. Gratuluję mojemu zespołowi udanej rundy - powiedział nam opiekun Głogovii, Adam Wałczyk.
 
Głogovia Głogów Małopolski:
Lipka - Kłak, Kozubek, Brągowski, Delekta, Szyszka, Chamera, Skoczylas, Codello, Pałys-Rydzik, Szymański

Wyniki meczów 17. kolejki:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij