https://www.dikyspray.pl/


2019-11-14 08:00:00

Nagły zwrot akcji! Artur Skowronek o krok od Wisły Kraków

Artur Skowronek o krok od Białej Gwiazdy (fot. PGE Stal Mielec)
Artur Skowronek o krok od Białej Gwiazdy (fot. PGE Stal Mielec)
Były szkoleniowiec mielczan prawdopodobnie doczeka się pracy w elicie. Dwóch bardzo dobrze poinformowanych dziennikarzy podało informację że bytomianin jest o krok od Białej Gwiazdy.
 
Jak podają Krzysztof Stanowski oraz Mateusz Miga, Artur Skowronek niebawem zostanie przedstawiony jako nowy szkoleniowiec Wisły Kraków. Władzom kluby z ulicy Reymonta 22 skończyła się cierpliwość, wobec czego ze stanowiskiem ma pożegnać Maciej Stolarczyk.
 
37-letni bytomianin do niedawna był opiekunem PGE Stali Mielec, która zwolniła go z funkcji trenera 23 września biężącego roku. Wokół trenera w ostatnim czasie było ostatnio bardzo głośno, a dobre wyniki nie przeszły bez echa.
 
Szkoleniowcem w lecie mocno interesowały się Wisła Płock oraz Zagłębie Lubin, a ponadto do niedawana jego kandydatura była rozważana w Arce Gdynia. Jeszcze wczoraj pisaliśmy o zainteresowaniu ze strony Bruk-Betu Termalici Nieciecza.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij