https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-11-09 15:09:54

Wisłok Wiśniowa sprawił niespodziankę i pokonał na wyjeździe Polonię Przemyśl

Wisłok do domu wraca z kompletem punktów (fot. Radosław Kuśmierz)
Wisłok do domu wraca z kompletem punktów (fot. Radosław Kuśmierz)
W spotkaniu 16. kolejki 4. ligi podkarpackiej Polonia Przemyśl mierzyła się na własnym stadionie z Wisłokiem Wiśniowa. Zespół dowodzony przez Krzysztofa Koraba przyjeżdżał do Przemyśla z chęcia zniwelowania czteropunkotowej straty do zespołu Polonii.
 
Wynik spotkania błyskawicznie otworzyli piłkarze Wisłoka Wiśniowa, bo już w pierwszej minucie do siatki Polonii Przemyśl trafił Michał Szymański. Po kwadransie spotkania mieliśmy remis, bramkę dla przemyskiej barcelonki zdobył Mateusz Wanat.
 
Wydawałoby się, że na przerwę obie ekipy zejdą z takim samym bilansem bramek, jednakże na pięć minut przed końcem bramkę na wagę prowadzenia zdobył Paweł Koczela.  W drugiej połowie piłkarzom ani jednej ani drugiej drużyny nie udało się umieścić piłki w siatce.
 
Zawodnicy Wisłoka Wiśniowa dopisali do swojego dorobku trzy "oczka". Dzięki wygranej w Przemyślu piłkarze Krzysztofa Koraba przeskoczyli w tabelii Izolator Boguchwała i zbliżyli się na punkt do swojego dzisiejszego rywala. 
  
 
0-1 Szymański (1')
1-1 Wanat (16')
1-2 Koczela (40')

Wyniki meczów 16. kolejki:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij