http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-11-01 16:11:16

4 liga podkarpacka: Rozpędzona Polonia w Targowiskach, lider z "Morsami" [Zapowiedź 15. kolejki]

fot. Karol Słomka
fot. Karol Słomka
Patrząc na układ meczy 15 kolejki pewnym jest, że po tej serii gier będziemy świadkami wielu przetasowań lokat z racji na spory ścisk w środkowych rejonach tabeli. Poniżej krótkie przedmeczowe redakcyjne analizy.
 
JKS Jarosław - Stal II Mielec (2.11 /13.00)
O ile pierwsza drużyna Stali posiada jasno określony cel, tak w rezerwach najważniejszym wydaje się być utrzymanie w lidze, a przy okazji zwycięstwo w Pro Junior System, co w przypadku widma degradacji Stali II Stalowa Wola nie będzie stanowić większej trudności. Z racji na niedzielny pojedynek pierwszej drużyny ciężko spodziewać się wzmocnień z kadry pierwszoligowca. JKS Jarosław w obecnych rozgrywkach nie potrafi ustabilizować formy i lepsze występy przeplata wpadkami jak chociażby przegrana na własnym stadionie z Sokołem Kolbuszowa Dolna.
Typ Podkarpacielive - 2
 
Partyzant Targowiska - Polonia Przemyśl (2.11 / 13.00)
Mimo tego iż w obie ekipy w tabeli dzieli zaledwie jeden punkt, spotkanie wydaje się być jednym z najłatwiejszych do wytypowania. Partyzant borykający się z plagą kontuzji na obecną chwilę nie posiada nazbyt argumentów dzięki którym mógłby stawić czoła rozpędzonej Poloni, która wygrała 4 kolejne pojedynki. Wynik ten wygląda jeszcze bardziej imponująco patrząc na to że wśród pokonanych ekip znajdziemy takie firmy jak KS Wiązownica, Stal II Mielec, czy JKS Jarosław. 
Typ Podkarpacielive - 2
 
Wisłok Wiśniowa - Ekoball Sanok (3.11 /14.00)
Pojedynek ekip które w obecnych rozgrywkach, patrząc przez pryzmat ubiegłorocznych wyników spisują się nieco poniżej oczekiwań. Dodatkowego smaczku temu spotkaniu dodaje fakt, iż obie ekipy sąsiadują ze sobą w ligowe tabli i w przypadku wygranej podopiecznych Mateusza Ostrowskiego, Ekoball Stal Sanok przesunie się oczko w górę. 
Typ Podkarpacielive - X
 
Izolator Boguchwała - KS Wiązownica (2.11 / 13.00)
Jeden z najciekawszych pojedynków obecnej kolejki. Solidny Izolator skrzyżuje rękawicę z jednyn z dwójki, najpoważniejszych pretendentów do awansu. KS chcąc nie stracić dystansu do liderującej Korony, na wpadkę  w postaci jakiejkolwiek straty punktów, po prostu pozwolić sobie nie może.
Typ Podkarpacielive - 2
 
Igloopol Dębica - Korona Rzeszów 9 (2.11 / 14.00)
Kolejny z pojedynków mających kluczowe znaczenie na układ górnej częsci tabeli, a raczej na pozycję lidera którą na chwilę obecną piastuje rzeszowska Korona. Podopieczni Michała Szymczaka w obecnych rozgrywkach nie zaznali goryczy porażki. Każda passa kiedyś się kończy, aczkolwiem moim zdaniem to jeszcze nie ten moment.
Typ Podkarpacielive - 2
 
KS Pilzno - Głogovia Głogów Małopolski (2.11 / 14.00)
Drużyna z Pilzna w ostatnich dwóch kolejkach znacznie podbudowała morale ogrywając dwójkę ligowych outsiderów. Głogovia to całkiem inna półka niż rezerwy Stalówki, a tym bardziej Start Pruchnik. Niespodzianki nie będzie.
Typ Podkarpacielive - 2
 
Błękitni Ropczyce - Start Pruchnik (2.11 / 14.00)
Pojedynek jednej z najmocniejszych personalnie ekip, grającej nieco poniżej oczekiwań, z czerwoną latarnią ligi. Jeśli Mariusz Wiktor i Hubert Siepierski dobrze nastawią celowniki, możemy spodziewać się ostrej kanonady. 
Typ Podkarpacielive - 1
 
Piast Tuczempy - Stal II Stalowa Wola (2.11 / 14.00)
Kolejny z pojedynku który wydaje się nie zapisać jakiejkolwiek historii. Jedynym faktem godnym odnotowania przy okazji tego pojedynku będzie kolejny występ niezniszczalnego Waldka Jarocha który w tym roku obchodził 47 urodziny. 
Typ Podkarpacielive - 1
 
Karpaty Krosno - Sokół Kolbuszowa Dolna (2.11 / 13.00)
Mimo tego iż obie ekipy mają na swoim koncie identyczną ilość punktów, w pełni odpowiedzialności stwierdzam iż każdy wynik odmienny niż przekonujące zwycięstwo Karpat, będzie w tym pojedynku sporą niespodzianką. 
Typ Podkarpacielive - 1

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

słuszny typ 2 2019-11-02 07:29:21 1 3

Tak w Pilźnie niespodzianki nie będzie bo to zespół o poziomie A klasowym.

~anonim 2019-11-02 16:01:06 0 0

NO jak wam łapy w dól Legion na kolanach kierunkowy do Pilzna 04

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij