http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-10-26 19:10:57

Trener Ostrowski łapie oddech! Ekoball Sanok pokonał Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska

Foto Tomasz Sowa
Foto Tomasz Sowa
Wiadomym było że dla trenera Mateusza Ostrowskiego będzie to pojedynek na gorącym krześle, od którego może zależeć dalsza przyszłość wyżej wspomnianego w roli szkoleniowca Ekoballu Sanok. Zawodnicy stanęli jednak na wysokości zadania i pokonali Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska 2-0.
 
O ile z gry ciężko było doszukać się przewagi gospodarzy, tak o zwycięstwie zdecydowały stałe fragmenty gry, które dwukrotnie przyniosły bramki dla sanoczan. 
 
Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Seweryn Zajdel który pokonał Dariusza Półkoszka w 43 minucie, natomiast zaledwie 2 minuty później prowadzenie na 2-0 podwyższył Kacper Słysz. 
 
W drugiej połowie publika przybyła tego dnia na sanockie "Wierchy" bramek nie zobaczyła, a spotkanie zakończyło się wynikiem 2-0.
 
Ekoball Sanok: Krzanowski - Ząbkiewicz, Zajdel, Tabisz, Słysz Sz, Słysz K, Sieradzki, Niemczyk, Lorenc, Baran, Adamiak
 
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska: Półkoszek - Wilk, Stanisz, Macnar, Kowalczyk, Kasperkowicz, Groborz, Chmielowski, Borowczyk, Dobrzański, Pelczar

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij