2019-10-22 20:10:02

Kolejna wygrana siatkarek Developresu SkyRes Rzeszów!

foto. Developres SkyRes Rzeszów
Siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów w ramach 3. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet, pokonały w wyjazdowym spotkaniu drużynę ENEA PTPS Piła 3:0 i umocniły się na prowadzeniu w ligowej tabeli.

Początek sezonu jest idealny dla zawodniczek Developresu SkyRes Rzeszów, które idą od zwycięstwa do zwycięstwa. Tym razem po sobotniej wygranej we Wrocławiu, podopieczne Stephana Antigi wybrały się do Piły na starcie z miejscowym PTPS-em.

Rysice świetnie weszły w mecz, bo w pierwszym secie szybko odskoczyły na kilka punktów, a rywalki nie miały argumentów, żeby tę stratę odrobić. Bardzo dobrze w ataku dysponowana była Katarzyna Zaroślińska-Król, która poprowadziła Rzeszowianki do wygrania pierwszej partii 25:15.

W drugiej odsłonie mieliśmy już trochę więcej walki, gospodynie popełniały mniej błędów, co utrudniło zadanie przyjezdnym. Ostatecznie końcówka seta przebiegała pod dyktando Developresu i zakończyła się wynikiem 25:22.

Trzeci i ostatni set tego meczu tylko potwierdził, która drużyna jest lepsza w tym spotkaniu. Siatkarki z Rzeszowa kontrolowały przebieg partii i wygrały go 25:21, a całe spotkanie 3:0. MVP została wybrana Katarzyna Zaroślińska-Król

ENEA PTPS Piła - KS Developres SkyRes Rzeszów 0-3 (15:25, 22:25, 21:25)