https://www.dikyspray.pl/


2019-10-22 21:24:29

Pucharowa środa w grupie Rzeszów-Dębica [Zapowiedź 1/4 finału]

Podobne tematy Okręgowy Puchar Polski
Jednym z punktów pucharowej środy będzie starcie Izolacji z rezerwami Stali Mielec (fot. Radosław Kuśmierz)
Jednym z punktów pucharowej środy będzie starcie Izolacji z rezerwami Stali Mielec (fot. Radosław Kuśmierz)
Piłkarscy kibice, którzy głodni są piłkarskich wrażeń wcale nie bedą zmuszeni czekać aż do wieczora na spotkania Ligi Mistrzów, bowiem już w środowe popołudnie rozegrane zostaną spotkania 1/4 okręgowego Pucharu Polski w grupie Rzeszów - Dębica.
 
Najciekawiej bez wątpienia będzie w Ropczycach. Gospodarze z pewnością w ligowej tabeli chcieli by znajdować się zdecydowanie wyżej, w drużynie Wisłoki Dębica z kolei nikt chyba nie może mieć powodów do narzekań ponieważ Wisłoka w rozgrywkach trzeciej ligi spisuje się bardzo dobrze, jednakże ligowa tabela w środowe popołudnie nie będzie miała żadnego znaczenia bowiem w pucharowych rozgrywkach obie drużyny spisują się bardzo dobrze. Drużyna Andrzeja Szymańskego w poprzedniej rundzie po rzutach karnych wyeliminowała drużynę Jedności Niechobrz, drużyna Wisłoki natomiast pewnie bo 7-0 pokonała drużynę Kolorado Wola Chorzelowska. Żaden kibic, który wybierze się na stadion do Ropczyc z pewnością nie będzie żałował tego wyboru. 
 
Kolejnym spotkaniem, które zostanie rozegrane w środowe popołudnie będzie pojedynek ZKS Izolatora Boguchwała a drugą drużyną Stali Mielec. Spotkanie zapowiada się ciekawe chociażby dlatego, że obie drużyny już raz mierzyły się ze sobą w tym sezonie. W Mielcu górą była drużyna Stali II Mielec, która wygrała 3-1. W poprzedniej rundzie drużyna Izolatora Boguchwała odprawiła z kwitkiem drużynę Spec Stal Łańcut, zaś rezerwy Stali Mielec w pokonanym polu zostawiły drużynę Lechii Sędziszów Małopolski. Czy drużynie Stali II Mielec uda się przerwać trającą od 5 maja serię meczów bez porażki na własnym obiekcie Izolatora Boguchwała? Odpowiedź na to pytanie już w środę. 
 
Z Boguchwały przenosimy się do Rzeszowa na ulicę Wyspiańskiego gdzie drużyna rezerw Resovii Rzeszów gościć będzie drużynę Wisłoka Wiśniowa. Drużyna gospodarzy pokazała muskuły w spotkaniu ligowym gromiąc drużynę Crasnovii Krasne aż 8-0. Drużyna Wisłoka Wiśniowa z pewnością nie przestraszy się zawodników Resovii, będziemy świadkami ciekawego spotkania. Podopieczni Krzysztofa Koraba będą chcieli w meczu z drużyną pasów powetować sobie sobotnią porażkę z drużyną Korony Rzeszów.
 
Ostatnim pucharowym spotkaniem rozgrywanym w ramach 1/4 Okręgowego Pucharu Polski będzie spotkanie KS Legion Pilzno z zespołem Igloopolu Dębica. W poprzedniej rundzie drużyna z Pilzna wyeliminowała po rzutach karnych drużynę Czarnych Trześń, zaś drużyna Iglopolu również nie bez problemu pokonała drużynę Kamieniarza Golemki. Obie drużyny mierzyły się już ze sobą w tym sezonie w rozgrywkach 4 ligi podkarpackiej, wówczas w Dębicy mecz zakończył się remisem.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2019-10-23 08:02:11 0 0

w tle zdjęcia beton towarowy

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij