2019-10-20 20:10:46

KS Developres SkyRes Rzeszów pewnie pokonał #VolleyWrocław

foto. Developres SkyRes Rzeszów
Podopieczne Stephana Antigi bez większych problemów odniosły drugie zwycięstwo w tym sezonie, tym razem "rysice" na wyjeździe pokonały 3:0 #VolleyWrocław. MVP spotkania została debiutująca w Rzeszowskiej drużynie Natalia Valentina-Anderson.

Zawodniczki Devlopresu SkyRes Rzeszów po inauguracyjnym zwycięstwie nad Legionovią Legionowo, wybrały się do Wrocławia na mecz z 11 ekipą poprzedniego sezonu. Gospodynie, jednak udanie rozpoczęły ligę od wygranej 3:1 z Wisłą Warszawa

Początek meczu przebiegał pod dyktando Wrocławianek, które wykorzystywały błędy siatkarek Developresu, później jednak po ataku Ali Frantti zrównały się punktami z rywalkami. Po tej akcji na prowadzenie wyszły Rzeszowianki, które stopniowo powiększały przewagę. Po przerwie wziętej przez trenera #Volley Wrocław, gospodynie starały się odrabiać straty, ale ostatecznie im to się nie udało. Seta zakończył atak Katarzyny Zaroślińskiej-Król

W drugą partię mocno weszły podopieczne Stephana Antigi, które przy zagrywce Natalii Valentiny-Anderson wyszły na prowadzenie 4:0. Później Wrocławianki popełniały sporo błędów, a przewaga urosła do 6 punktów. Po dobrym fragmencie gry, przyjezdne złapał kryzys i różnica stopniała do 1 punktu. Wrocławianki, jednak nie poszły za ciosem, a Developres wrócił do swojej gry, co pozwoliło im wygrać 25:18.

Trzeci set przebiegał w stu procentach pod kontrolę "rysic", które skutecznie punktowały rywalki i odskakiwały na co raz większą ilość punktów. Świetnie w ataku spisywała się Michaela Mlejnkova, która była nie do zatrzymania. Ostatecznie trzecia partia zakończyła się wynikiem 25:21.

#VolleyWrocław 0:3 KS Developres SkyRes Rzeszów

(20:25, 18:25, 21:25)

MVP : Natalia Valentina-Anderson

#VolleyWrocław : Gancarz(8), Rasińska(10), Gajewska, Soter(6), Murek(7), Kasprzak(11), Pancewicz(l) i Wers, Mars, Fedorek(2), Irzemska

KS Developres SkyRes Rzeszów : Frantti(11), Witkowska(8), Efimienko-Młotkowska(4), Mlejnkova(8), Valentina-Anderson(4), Zaroślińska-Król(12), Przybyła(l) i Kaczmar, Hawryła, Grabka, Gałucha