2019-10-20 12:00:50

Miasto Szkła Krosno wygrało z GKS-em Tychy. Koncert Alana Czujkowskiego

Miasto Szkła Krosno wygrało drugi wyjazdowy mecz. Tym razem pokonali GKS Tychy. (fot. GKS Tychy)
Miasto Szkła Krosno wygrało drugi mecz z rzędu w 1 lidze koszykówki. Tym razem koszykarze Marcina Radomskiego ograli GKS Tychy 69-62. Alan Czujkowski zdobył aż 28 punktów.

Pierwszą kwartę meczu pomiędzy GKS-em Tychy a Miastem Szkła Krosno wygrali gospodarze, w drugiej kwarcie górą byli goście. Jednak na przerwę z dwupunktowym prowadzeniem schodzili miejscowi.

Druga połowa to pokaż gry defensywnej krośnian. W trzeciej kwarcie koszykarze Marcina Radomskiego stracili zaledwie 7 punktów, a sami rzucili 12 i przed decydującą częścią meczu byli na prowadzeniu. W ostatnich dziesięciu minutach meczu Miasto Szkła kontrolowało przebieg gry i wywalczyło dwa cenne punkty.

Najwięcej punktów dla GKS-u zdobyli Kacper Majka oraz Michał Jankowski. Pierwszy rzucił 19 punktów, a drugi 17 "oczek. Natomiast w ekipie gości najlepiej punktującym był Alan Czujkowski, zdobywca 28 punktów.

GKS Tychy - Miasto Szkła Krosno 62-69 (23-17, 15-19, 7-12, 17-21)