2019-10-20 11:16:00

Szymon Grabowski: "Gratuluję obydwóm zespołom bardzo dobrego meczu"

Apklan Resovia zachowała fotel lidera 2 ligi po remisie 2-2 z Górnikiem Polkowice. Zobaczcie co po tym spotkaniu powiedział Szymon Grabowski.
 
- Co powiedzieć po takim meczu? Skupię się na trzech rzeczach. Gratuluję obydwóm zespołom bardzo dobrego meczu. Bardzo dobry na poziomie piłkarskim, wolincjonalnym. Kibice, który zdecydowali się przyjść lub przyjechać na ten mecz. Podziękowania kibicom z Rzeszowa, który pomagali nam przez cały mecz. Jednak muszę zganić trochę moich zawodników za to, że to my dziś strzeliliśmy cztery bramki. To jest nasz jedyny minus - powiedział Szymon Grabowski na konferencji po meczu z Górnikiem Polkowice.
- Rywalizowaliśmy dziś z bardzo dobrym zespołem. Z drużyną, która świetnie gra w piłkę. Wiedzieliśmy o tym i byliśmy na to przygotowani. Tym bardziej cieszy to co zrobiliśmy. Dwa razy wychodziliśmy z opresji, bo dwa razy przegrywaliśmy.
 
- Ten remis to dla nas niedosyty, bo pomogliśmy gospodarzom zdobyć bramki. Serdecznie dziękuję oraz bardzo gratuluje zespołowi za to, że w trudnych momentach, jakimi były stracone bramki, byli do końca drużyną jednością i wsparciem dla siebie. Myślę, że dzięki takiej postawie zremisowaliśmy tutaj i wywalczyliśmy jeden punkt, który będziemy bardzo doceniać jak trochę ochłoniemy - zakończył szkoleniowiec Apklan Resovii.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem