https://www.dikyspray.pl/


2019-10-15 21:10:16

KS Zaczernie pokonał Aramix Niebylec w zaległym spotkaniu 10. kolejki Klasy O Rzeszów

foto. Facebook KS Zaczernie /archiwum
foto. Facebook KS Zaczernie /archiwum
Drużyna KS Zaczernie wygrała zaległy mecz 10. kolejki Klasy O Rzeszów 2:0 z Aramixem Niebylec po bramkach Marcin Kędziory i Mateusza Deca. 
 
Faworytem spotkania była drużyna KS Zaczernie, jednak nie zanosiło się na łatwą przeprawę, gdyż Aramix Niebylec w ostatniej kolejce nieoczekiwanie pokonał na wyjeździe Stal Łańcut
 
Na otwarcie wyniku nie trzeba było długo czekać, bo zaledwie po 10 sekundach Marcin Kędziora pokonał Krzysztofa Stacha i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Podopieczni Łukasza Telesza starali się odrobić straty, jednak brakowało skuteczności w ofensywie, którą mieli przeciwnicy. W 37. minucie Mateusz Dec wykorzystał błąd w defensywie gospodarzy i podwyższył wynik na 2:0. 
 
W drugiej połowie bramek nie zobaczyliśmy, choć obie drużyny miały ku temu dobre okazje. Mecz w dziesiątkę kończyli goście, przez drugą żołtą kartkę dla Kamila Dragi
 
0-1 Marcin Kędziora (1')
0-2 Mateusz Dec (37')

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij