https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-10-01 13:10:07

Klasa O Krosno: Zwycięstwo i fotel lidera za sprawą dwóch trafień Wojciecha Muni [podsumowanie 9 kolejki]

Foto GKS Zamczysko Odrzykoń
Foto GKS Zamczysko Odrzykoń
JKS Czarni Jasło po raz drugi w ubiegłym tygodniu pokonali GKS Zamczysko Odrzykoń i tym samym, dzięki podziałowi punktów w Arłamowie, ekipa biało-czarnych melduje się na fotelu lidera. 
 
Przez wiele lat niekwestionowany lider, serce i mózg ekipy z Kopytowej. W historycznym sezonie rozgrywanym w lidze okręgowej w głównej mierzy dzięki jego świetnej postawie, udało się wywalczyć utrzymanie. Co rundę kuszony wieloma intratnymi ofertami z wyżej notowanych ekip. Jak przystało na kapitana, do samego końca walczył z Polonią o utrzymanie w lidze. Dopiero po degradacji biało-niebieskich do klasy "A", skorzystał z oferty Jasła, gdzie miał stanowić o sile ekipy biorącej za cel, wywalczenie promocji do IV ligi. Póki co, z tej roli wywiązuje się wyśmienicie, wyrastając na jednego z liderów, świeżo upieczonego lidera krośnieńskiej okręgówki. Lidera, który dzięki dwóm bramkom opisywanego Wojtka Muni, po 9 serii gier przenosi się z Arłamowa na boisko przy ulicy Śniadeckich 15 w Jaśle. 
 
 
JKS Czarni Jasło: Sowa - Munia, Nabożny, Szydło, Borowiec, Dziedzic, Niemczyński, Setlak, Szopa, Wójtowicz, Wyderka
 
GKS Zamczysko Odrzykoń: Kozioł - Orzechowski, Bardzik, Frużyński, Grochmal, Lenart, Modliszewski, Nowak, Telesz, Urbanek, Zaremba
 
W spotkaniu byłego już lidera z MKS Arłamów Ustrzyki Dolne ze Startem Rymanów, padł wynik 2-2. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie spotkania. Po stronie gospodarzy na listę strzelców wpisał Igor Jacenkiw i Mateusz Wąchocki, a na konto podopiecznych Dariusza Solińskiego, Jan Langos i Rafał Nikody. 
 
Ogromne powody do radości po pojedynku z OKS Markiewicza, miał trener Wisłoka Sieniawia rodowity krośniani, i reprezentant miejscowych Karpat Krosno, Sylwester Sikorski. Z powodu awarii na boisku przy ulicy Bursaki, mecz rozegrano na arenie piłkarskich zmagań przy ulicy Legionów 1 na którym szkoleniowiec ekipy z Sieniawy czuje się "jak u siebie w domu". Mecz zakończył się wynikiem 0-2 na korzyść gości, tym samym windując to spotkanie do faworyta w roli niespodzianki kolejki. 
 
Dzięki piątemu zwycięstwu z rzędu, tym razem 3-1 nad Naftą Jedlicze, ekipa Tempa Nienaszów zajmuje drugie miejsce w ligowym rozrachunku, tracąc dwa punkty do liderujących Czarnych Jasło. Przy okazji podsumowania z poprzedniego tygodnia, wspominaliśmy o "młodych wilkach" z Nienaszowa w osobach Arka Majki, Gabriela Gierlasińskiego i Wojtka Kiełtyki którzy przy okazji pojedynku z Naftą znow dali o sobie znać, dopisując po jednej bramce do swoich strzeleckich statystyk. 
 
Brzozovia Brzozów nadal bez punktu. Tym razem w derbowym pojedynku na własnym stadionie nie sprostała ekipie Iskry Przysietnica przegrywając 0-1. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył wychowanek Haczovii Haczów, Michał Boczar. 
 
W pojedynku ekip z dolnych rejonów tabeli, Kotwica Korczyna która do 72 minuty na boisku w Czeluśnicy przegrywała już 2-0 zdołała się podnieść i po bramkach Dawida Zycha i Dawida Cieplika doprowadziłą do podziału punktów. Po stronie Czeluśnicy na listę strzelców wpisali się Szymon Sabik, oraz Kamil Majka. 

Wyniki meczów 9. kolejki:

 

Tabela klasy O Krosno:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

~anonim 2019-10-01 21:39:46 5 0

Czy wreszcie ktoś się zajmnie boiskiem w Dukli. W ostatnim meczu cztery kontuzje to boisko nie nadaje się do gry każdy narzeka nawet gracze z Dukli.Kontuzje spowodowane tylko przez to betonowe boisko siatka z krawężnikiem oddalona od boiska max 2 m.Czy trzeba tragedii żeby ktoś się opamiętał

karpaciarz 2019-10-01 16:05:39 0 2

Legionów 6

Jks 2019-10-01 17:11:45 2 2

Palo przyjedz na wiosne karpatulku

~anonim 2019-10-01 21:39:46 5 0

Czy wreszcie ktoś się zajmnie boiskiem w Dukli. W ostatnim meczu cztery kontuzje to boisko nie nadaje się do gry każdy narzeka nawet gracze z Dukli.Kontuzje spowodowane tylko przez to betonowe boisko siatka z krawężnikiem oddalona od boiska max 2 m.Czy trzeba tragedii żeby ktoś się opamiętał

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij