2019-09-29 19:42:00

Remis Sokoła Kolbuszowa Dolna z Izolatorem Boguchwała. Gospodarze kończyli w dziesiątkę

Sokół Kolbuszowa Dolna zremisował z Izolatorem Boguchwała 2-2. Goście Od 55. minuty grali w dziesiątkę.

Izolator Boguchwała już po trzynastu minutach prowadził z Sokołem Kolbuszowa Dolna. Na strzał zza pola karnego zdecydował się grający trener "Izolacji" Michał Bogacz. Piłka po jego strzale wpadła do bramki gospodarzy.

Po półgodzinie gry było 1-1. Michał Szularz okazał się lepszy od zawodnika Sokoła w pojedynku sam na sam. Jednak bramkarz "Izolacji" nie miał szans przy dobitce Mikołaja Pudłowskiego. Chwilę później groźnie strzelali Marcin Dobrzański oraz Michał Daniel, ale dobrze spisywał się golkiper gospodarzy. Do przerwy "Nad Nilem" było 1-1.

Dziesięć minut po zmianie stron sędzia spotkania pokazał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę dla Mateusza Prokopa. Zawodnik ten próbował wymusić rzut karny. Tym samym Sokół musiał radzić sobie w dziesiątkę.

Niespodziewanie piłkarze Sokoła Kolbuszowa Dolna, pomimo gry w osłabieniu zdołali zdobyć bramkę. Kamil Adranowicz wyprowadził na prowadzenie gospodarzy.

Mecz ten jednak zakończył się remisem. W 85. minucie Aleksander Gajdek zdobył gola wyrównującego i obie ekipy podzieliły się punktami.

0-1 Michał Bogacz (13)
1-1 Mikołaj Płudowski (31)
2-1 Kamil Adranowicz (58)
2-2 Aleksander Gajdek (85)