https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2019-2020/188321-CWKS-Resovia-Rzeszow-KP-Blekitni-Stargard-23-kolejka.htm

2019-09-19 10:53:00

Ogrome zainteresowanie kibiców Derbami Rzeszowa. Sprzedano ponad 3400 wejściówek!

Czy znów zapełni się Stadion Miejski w Rzeszowie? Stal Rzeszów zagra z Apklan Resovią (fot. Radosław Kuśmierz)
Czy znów zapełni się Stadion Miejski w Rzeszowie? Stal Rzeszów zagra z Apklan Resovią (fot. Radosław Kuśmierz)
W niedzielę odbedą się 85. Derby Rzeszowa. Stal Rzeszów zagra z Apklan Resovią. Niezwykle szybko znikają bilety na ten mecz. Sprzedano już ponad 3400 wejściówek.
 
Stal Rzeszów zagra z Apklan Resovią w niedzielę 22 września o godz. 13:05. Niezwykle szybko rozchodzą się bilety na to spotkanie. Trzy dni przed meczem sprzedano ponad 3400 wejściówek. Przypominamy, że mecz będzie transmitowany również przez Telewizję Polską.
 
 
- Kryta z gumy nie jest... pęknie rekord!Ten z meczu z Podhalem też wydaje się być lekko zagrożony (tempo podobno lepsze niż przed finałem zeszłego sezonu) - napisał na swoim twitterze Tomasz Flakowski odpowiedzialny na rozwój marki Stali Rzeszów.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem