http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-09-18 12:30:56

Extraliga Rzeszów: Jedlicka Manufaktura Mebli kontra FC Promil Krasne [ZAPOWIEDŹ 2. kolejki]

Podobne tematy Extraliga Rzeszów
fot. Extraliga Rzeszów
fot. Extraliga Rzeszów
Przed nami druga kolejka rozgrywek Extraligi Rzeszów. W najciekawszym meczu Jedlicka Manufaktura Mebli zagra z FC Promil Krasne.

EXTRALIGA RZESZÓW

Emeryci Rzeszów - Tęcza Rzeszów godz. 17:30

Trzecia drużyna z poprzedniego sezonu, a pierwszy lider tego sezonu, czyli Emeryci Rzeszów zmierzą się w pierwszym meczu z broniacą tytułu Tęcza Rzeszów, która już w pierwszej kolejce straciła punkty. Faworytem zapewne pozostaje dalej drużyna gości, kierownika Rafała Pańczaka, ale w łatwym zwycięstwie może zaskodzić im, że nie wystąpią zawodnicy którzy mają puchar polski na dużym boisku (z Emerytów też jest zawodnik który zagra w pucharze).

KS Beerlovers Rzeszów - Projekt Lady Chmielnik godz. 18:15

KS Beerlovers Rzeszów w pierwszej kolejce doznał zasłużonej wysokiej porażki, natomiast Projekt Lady Chmielnik zeszła z boiska miniamalnie pokonana po wyrównanym meczu. Na papierze na pewno faworytem są goście, ale drużyna Dominika Karabanowskiego nie raz potrafi bardzo pozytywnie zaskoczyć.

Jedlicka Manufaktura Mebli - FC Promil Krasne godz. 20:30

Hit dnia, oba zespoły straciły już punkty w tamtej kolejce. W tym Promil trzy, ale obie drużyny mają w planie wygrać Extraligę, tak więc kolejna strata punktów już po 2 kolejkach może zweryfikować ich plany. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie i o ile w JMM jest bardziej wyrównany skład to w Promil gra Karol Skuba, który potrafi nie raz sam pociągnąć zespół do triumfu. Liczymy na wyrównany pojedynek z dużą liczbą bramek.

PV System - IDEO.PL Rzeszów godz. 21:15

IDEO.PL zadebiutuje w tym sezonie po poprzedniej pauzie i na stracie czeka ich mecz  podbudowanym beniaminkiem, który ma już na koncie pierwsze trzy punkty i zapewne będzie chciał przed godz. 22 miec już sześć. Jesteśmi ciekawi co zaprezentują na starcie Ideo, ale nie sądzimy że stać ich na coś więcej niż w miare wyrównany mecz.

1. EXTRALIGA

Szarotka Rzeszów - SC Drabinianka Rzeszów godz. 19:00

Obie drużyny przegrały pierwsze spotkania, ale bardzie przykrą niespodziankę sprawiła swoim sympatykom Szarotka. Jednak jak się okazuje braków kadrowych Szarotki ciąg dalszy. Jak przyznaje menadżer Moskal czeka na pażdziernik, kiedy wrócą studenci. Na razie Ci co mieli grać teraz złapali kontuzje lub wypadają im pilne sprawy osobiste. Drabinianka zapewne tradycyjnie przybędzie na mecz z licznymi rezerwami i w tym upatrujemy ich zwycięstwa.

FC Walkielona Rzeszów - Stary Borek Stary Oldboys godz. 19:45

Obie drużyny wygrały swoje pierwsze mecze, ale faworyta upatrujemy w gościach, bo to drużyna z Borku Starego jest głównym faworytem rozgrywek 1 ligowych. Młoda drużyna z Rzeszowa musi liczyć na braki kadrowe u rywali, aby zdobywać punkty ale z meczu na mecz będą nabierać doświadzczenia, jednak w tym meczu obawiamy się że mogą....dostać dwucyfrówkę.
 
 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij