http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-09-13 14:43:47

Leszek Gubernat prezesem Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego

Czy żużel wróci do Rzeszowa w 2020 roku? (fot. Stal Rzeszów)
Czy żużel wróci do Rzeszowa w 2020 roku? (fot. Stal Rzeszów)
Leszek Gubernat został prezesem RTŻ-u Rzeszów. To kolejny krok do odbudoway żużla w stolicy Podkarpacia.
 
RTŻ Rzeszów ma prezesa. Na czele Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego stanął Leszek Gubernat, który jest rzeszowianinem i absolwentem wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

- W pierwszym okresie prezes Gubernat ma skoncentrować się na kwestiach organizacyjno - formalnych i marketingowych. Jednym z celów jest uzyskanie przez nowy z Rzeszowa klub członkostwa w Polskim Związku Motorowym. W październiku planowany jest turniej na rzeszowskim torze. Jak się dowiedzieliśmy, stosowny wniosek w tej sprawie został złożony w ratuszu - czytamy na portalu nowiny24.
 
W ciagu kilku dni ma ruszyć strona internetowa nowego klubu. Jego siedziba będzie znajdować się na Stadionie Miejskim w Rzeszowie. Niedawno rzeszowski tor otrzymał licencję, o czym informowaliśmy. Niedlugo powinny rozpocząć się treningi młodych adeptów "czarnego sportu".

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

no i dobrze niech kupują zawod 2019-09-25 14:09:41 0 0

niech kupują zawodników i czekamy na skład

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij