https://dspk.kindredplc.com/redirect.aspx?pid=591051&bid=12859

2019-09-03 11:07:15

Klasa O Dębica: Lechia Sędziszów Małopolski nowym liderem [Podsumowanie 5. kolejki]

Lechia została nowym liderem (fot. archiwum)
Lechia została nowym liderem (fot. archiwum)
Ekipa z Sędziszowa Małopolskiego wykorzystała wpadkę lidera z Mielca i zamieniła z nim się miejscami. Drużyny z Majdanu Królewskiego i Wiewiórki wciąż bez zdobyczy punktowej.
 
Olchovia Olchowa pokonała lidera rozgrywek, Smoczankę Mielec 2-0. Gospodarze na prowadzenie wyszli w 39. minucie, a do siatki trafił Łukasz Chudyba. Kolejny gol padł dwanaście minut po zmianie stron, a na listę strzelców wpisał się Jan Ziemiński, który ustalił wynik meczu.
 
Radomyślanka Radomyśl Wielki pokonała Koronę Majdan Królewski, która nadal jako jedna z dwóch drużyn nie ma zdobyczy punktowej. Podopieczni Jacka Klisiewicza do przerwy prowadzili 1-0 po golu Jakuba Szewczyka. Kwadrans po zmianie stron przewagę powiększył Mateusz Ślęczka. W 71. minucie kontaktowego gola zdobył Albert Orzech, jednak radość gości trwała pięć minut, bowiem po tym czasie trafienie zaliczył Bartłomiej Motyka. Ostatnie słowo należało do gospodarzy, a konkretnie do Piotra Szydło, który w 87. minucie ustalił wynik meczu.
 
Strzelec Frysztak ograł LKS Wiewiórka po bramkach Szymona Wnęka oraz Kacpra Czernickiego.
 
Lechia Sędziszów Małopolski pokonała Kolorado Wola Chorzelowska i została nowym liderem dębickiej okręgówki. Piłkarze Jakuba Słomskiego prowadzili od 63. minuty po golu Bartłomieja Posłusznego. Kwadrans później wynik ustalił Kamil Potwora.
 
1-0 Bartłomiej Posłuszny (63)
2-0 Kamil Potwora (78)

Wyniki meczów 5. kolejki:
 

Tabela klasy O Dębica:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

olaf 2019-09-03 11:41:45 2 0

Lechia nowym liderem a w tabeli Victoria Czermin...

Ja 2019-09-07 11:34:26 1 0

KS kolorado ma 1punktów kiedy w końcu poprawicie tę tabelę

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem