2019-09-02 20:33:24

Klasa A Rzeszów gr. I: Przybyszówka pokonała Trzciankę. Wisłok Strzyżów rozbił Diament Pstrągowa

(fot. Maciej Zabawski)
W meczu 5. kolejki Klasy A Rzeszów KS Przybyszówka pokonała Trzciankę Trzciana 3-0. Wisłok Strzyżów przed własną publicznością rozbił Diament Pstrągowa.

Mecz Przybyszówki z Trzcianką był wyrównanym widowiskiem. Impas w grze przełamali gospodarze, którzy w 43. minucie wyszli na prowadzenie. Ładną indywidualną akcją na prawej flance popisał się Michał Stalec, który dograł piłkę do Krystiana Ćwiklińskiego a ten mając przed sobą tylko bramkę nie pomylił się.

Dwie minuty później wynik podwyższył Bartłomiej Bać, który pokonał Bogusława Urbana strzałem z bezpośrednio rzutu wolnego.

W drugiej połowie pomimo kilku niezłych sytuacji z oby stron, kibice nie zobaczyli więcej bramek.

Victoria Budy Głogowskie na własnym boisku łatwo uległy LKS Trzebownisko 0-3.

Korona II Rzeszów po emocjonującym spotkaniu pokonała 4-3 Piasta Nowa Wieś.

Iskra Zgłobień łatwo poradziła sobie z zamykającym tabelę Gromem Mogielnica i zwycięzyła 4-1.

Czarni Czudec w wyjazdowym pojedynku pokonali Grunwald Budziwój 3-2.

Wisłok Strzyżów w efektowny sposób wygrał na wałsnym boisku z Diamentem Pstrągowa.

Start Borek Stary pokonał 2-0 beniaminka ŁKS Łukawiec.

Składy:

KS Przybyszówka: Paśko – Micał, Lewicki(46. Bosek), P. Ogryzek, Świder(79. Bieda), Bać, Kuczma, Kopeć(71. Leś), Ćwikliński(65. Zabawski), Stalec, Wojtanowski

Trzcianka Trzciana: Urban – Maciołek, Zięba, Żmuda, Bieryt(65. Szalony), Dyba, Leśniowski, Łoboda, Woźny(46. Kozubal), Grobelny, Kozdęba