http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-08-26 13:24:10

Klasa O Rzeszów: Resovia II pewnie wygrała w Wólce Niedźwiedzkiej [Podsumowanie 4. kolejki]

Drugi garnitur Pasiaków wygrał w Wólce Niedźwiedzkiej (fot. archiwum)
Drugi garnitur Pasiaków wygrał w Wólce Niedźwiedzkiej (fot. archiwum)
Drugi garnitur Pasiaków odniósł drugie, ale jakże przekonujące zwycięstwo w Wólce Niedźwiedzkiej. Podopieczni Bartosza Madei zremisowali w derbach ale zachowali pozycję lidera.
 
Wisłok Czarna skromnie pokonał Strug Tyczyn, a jedynego gola zdobył Dawid Ślączka w 90. minucie.
 
KS Zaczernie uległo Crasnovii Krasne. Goście do przerwy prowadzili po bramce Karola Skuby. Po zmianie stron obie drużyny zdobyły jeszcze po jednej bramce.
 
Sokół Sokołów Małopolski ograł Jedność Niechobrz, mimo że jako pierwsi na prowadzenie wyszli podopieczni Marka Kramarza, a do siatki trafił Dariusz Szeliga w 7. minucie. Po tym czasie gole strzelali już tylko gospodarze, a konkretnie zrobili to cztery razy. Na listę strzelców wpisali się Michał Uram z jedenastu metrów oraz Patryk Sobuś, Sebastian Rodzeń i Kamil Pilecki
 
Stal Łańcut zremisowała z Sawą Sonina, która jako wyszła na prowadzenie już w 9. minucie, a do siatki trafił Grzegorz Słonina. 180 sekund później wynik spotkania ustalił Mateusz Birek.
 
Orzeł Wólka Niedźwiedzka mimo że do przerwy remisowała to ostatecznie przegrała z rezerwami Resovii. Prowadzenie Pasiakom dał Jakub Persak, a dwadzieścia minut później do wyrównania doprowadził Mateusz Serafin z jedenastu metrów. Po zmianie stron bramki zdobywali już tylko goście, a do siatki trafiali Michał Puzon, Filip Gnap, Mikołaj Sypek oraz Filip Ząbkowicz.
1-0 Jakub Persak (20)
1-1 Mateusz Serafin (40-rzut karny)
1-2 Michał Puzon (55)
1-3 Filip Gnap (60)
1-4 Mikołaj Sypek (70)
1-5 Filip Ząbkowicz (85)

Wyniki meczów 3. kolejki:

 

Tabela klasy O Rzeszów:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Astra 2019-08-26 15:33:07 2 0

Marek Kramarz od 2 lat prowadzi Astre Medynia Glogowska ???? aktualizujemy informacje ????

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij