2019-08-19 21:30:31

Klasa A Rzeszów gr. I: Przybyszówka wygrywa z Czudcem. Trzeci remis Startu Borek Stary

(fot. Maciej Zabawski)
W meczu 3. kolejki rzeszowskiej Klasy A KS Przybyszówka pokonała Czarnych Czudec 3-2. Po raz trzeci punktami z przeciwnikami podzielił się Start Borek Stary.

Po świetnej pierwszej połowie i bramkach Piotra Ogryzka, Michała Stalca oraz Mateusza Wojtanowskiego wydawało się, że gospodarze łatwo zaksięgują 3 punkty. Jednak w drugiej połowie obraz gry zmienił się diametralnie i zawodnicy z Czudca przejęli inicjatywę. Tuż po wznowieniu gry karnego na bramkę zamienił Tomasz Pietrasiewicz. W 87. minucie bramkę kontaktową zdobył Jarosław Kuter. To wszystko na co było stać tego dnia zawodników Czudca, mecz zakończył się wynikiem 3-2 i KS Przybyszówka wciąż jest niepokonana w sezonie 2019/2020.

Plantator Nienadówka pokonał Victorię Budy Głogowskie i jeśli w zaległym spotkaniu wygra z Trzcianką to wskoczy na fotel lidera.

LKS Trzebownisko zwyciężyło na wyjeździe z Piastem Nowa Wieś 2-1.

Trzy mecze – trzy remisy. Tak wygląda bilans obecnego sezonu w wykonaniu Startu Borek Stary. Tym razem ekipa Pawła Kloca podzieliła się punktami z Wisłokiem Strzyżów.

Wciąż bez punktu jest Grom Mogielnica, który przegrał z Grunwaldem Budziwój.

Trzcianka Trzciana wygrała 2-1 na własnym boisku z Diamentem Pstrągowa.

Nie najlepiej swoją przygodę rozpoczął ŁKS Łukawiec. W dzisiejszym meczu beniaminek przegrał z Zimowitem Koroną II Rzeszów 1-3 i dalej musi czekać na pierwsze punkty.

Składy:

KS Przybyszówka: Paśko – Micał, Lechowicz, P. Ogryzek, Świder, Bać(68' M. Ogryzek) , Kuczma, Kopeć, Stalec(64' Zabawski), Sokal, Wojtanowski(68' Leś)

Czarni Czudec: Zimny – Szypuła, Pałys, Piechowiak, Pietrasiewicz, Wawrzonek, Kuter(89' Górecki), Magnuszewski(46' B. Pszonka), K. Pszonka, Sierżęga(46' Rykała), Wiącek(63' Duliński)