2019-08-04 11:29:02

Sokół Sieniawa wygrał z Ekoballem Stalą Sanok

Sokół pokonał sanocki zespół w ostatnim sparingu przed ligą (fot. Tomasz Sowa)
Podopieczni Szymona Szydełko w ostatnim sparingu przed inauguracją ligi pokonali czwartoliowca z Sanoka. Sokół już za tydzień zagra z Chełmianką.

Sokół Sieniawa pokonał ekipę Ekoballu Stali Sanok mimo że do przerwy przegrywał 0-1 po bramce Bartosza Sieradzkiego. Podopieczni Szymona Szydełko dopiero w drugiej połowie wzięli się do odrabiania strat.

Po zmianie stron na listę strzelców wpisali się Dominik Ochał i Bartłomiej Purcha. Wynik mógł być wyższy, ale w samej końcówce rzutu karnego nie wykorzystał Mateusz Kalin, którego intecje wyczuł Mateusz Jagniszczak.

Sokół Sieniawa - Ekoball Stal Sanok 2-1 (0-1)

Bramki: Dominik Ochał, Bartłomiej Purcha - Bartosz Sieradzki