http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-08-04 10:01:00

Karpaty Krosno przegrały z rezerwami Sandecji Nowy Sącz

Karpaty przegrały z rezerwami czwartoligowca (fot. Karol Słomka/Karpaty Krosno)
Karpaty przegrały z rezerwami czwartoligowca (fot. Karol Słomka/Karpaty Krosno)
Czwartoligowiec z Krosna w ostatnim meczu sparingowym przegrał 1-2 z rezerwami pierwszoligowca. Gola dla Karpaty zdobył 18-latek.
 
Karpaty Krosno w ostatnim meczu przegrały z czwartoligowymi rezerwami Sandecji Nowy Sącz. Jedyną bramkę dla ekipy z ulicy Legionów 6 zdobył 18-letni Dominik Kowalski.
 
W drużnie gości wystąpiło 9 zawodników znajdujących się w kadrze pierwszego zespołu występującego na zapleczu ekstraklasy, w tym Mariusz Gabrych który w przeszłości przywdziewał barwy krośnieńskich Karpat.
 
Dariusz Liana w rozmowie z portalem nowiny24.pl przyznał że był to pożyteczny sparing, a o przegranej zadecydowały dwa błędy. 
 
Karpaty Krosno 1 - 2 Sandecja II Nowy Sącz
 
Karpaty Krosno: Krawczyk - Gierlasinski, Wilk, Polchlopek - Sikorski, Knap, Król, Kasperkowicz - Stasz, Fundakowski, Wojtasik oraz Zytniak, Kowalski, Dziadosz, Mazur, Czelny, Sęp, Pelczar, Zaw. Test 1

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

wilk 2019-08-04 13:30:53 0 1

Nie można wyniku podać?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij