Dawid Bieniasz będzie grał w Watkem Koronie Rzeszów. (fot. Korona)
Dawid Bieniasz został nowym zawodnikiem Watkem Korony Rzeszów. 22-latek podpisał roczną umowę.
Watkem Korona Rzeszów pozyskała Dawida Bieniasza na zasadzie transferu definitywengo. 22-latek na wiosnę grał w ekipie prowadzonej przez Grzegorza Opalińskiego, bowiem był wypożyczony z Apklan Resovii.
Dawid Bieniasz związał się z Korona Rzeszów roczną umową z opcją przedłużenia o kolejny rok.
Czytaj także
2026-06-23 21:22
Pierwsze wzmocnienie Stali Łańcut. Zawodnik z 3 ligi
2026-06-23 14:55
Kolejny zawodnik żegna się ze Stalą Łańcut! Klub przebudowuje kadrę
Komentarze
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.
































_1776713266.png)




























