http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-08-07 15:30:00

Kadra Sokoła Sieniawa na rundę jesienną sezonu 2019/2020

fot. Sokół Sieniawa
fot. Sokół Sieniawa
Zobaczcie jak będzie wyglądać kadra Sokoła Sieniawa na rundę jesienną sezonu 2019/20. Sokół ma za sobą fantastyczną wiosnę.
 
W Sokole Sieniawa było małe zamieszanie tuż po zakończeniu sezonu. Szymon Szydełko był kuszony przez Motor Lublin. Ostatecznie szkoleniowiec pozostaje w ekipie z Sieniawy.

W ekipie, która była rewelacą rundy wiosennej sezonu 2018/19 doszło do przewietrzenia szatni. Do trzecioligowca dołączyli Paweł Hass z Resovii, Patryk Fryc z Olimpii Grudziądz, Mateusza Kalina z Błękitnych Ropczyce oraz Dawid Burka z Karpat Krosno. Klub z Sieniawy zakontraktował również młodzieżowców Łukasza Mazurka z Gwarka Zabrze, Pawła Rogalę z Soły Oświęcim, Dominika Kalinowskiego ze Stali Rzeszów. Z rezerw Śląska Wrocław do Sokoła przyszedł również Łukasz Skrzypek.

Z drużyną z Sieniawy pożegnali się Tomasz Wilusz, Jakub Kądziołka, Patryk Kapuściński, Rafał Surmiak, Przemysław Nalepka, Patryk Broda, Mateusz Jędryas oraz Andrzej Wąsik.

Kadra Sokoła Sieniawa – runda jesienna 2019/20:

Bramkarze: Matthew Korziewicz, Krystian Buła, Dominik Kalinowski
Obrońcy: Damian Skała, Kacper Drelich, Dominik Ochał, Patryk Fryc, Dawid Burka, Szymon Kardyś, Patryk Andreasik, Sebastian Padiasek, 
Pomocnicy: Paweł Rogala, Oskar Majda, Jarosław Lis, Bartłomiej Purcha, Mateusz Kalin, Łukasz Skrzypek, Damian Jędryas
Napastnicy: Paweł Hass, Sebastian Brocki, Łukasz Mazurek

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij