2019-07-30 14:18:44

Zespoły z 4 ligi podkarpackiej zostały wyposażone w kamery

Prezes Głogovii Głogów Małopolski, Aneta Ginter z Mieczysławem Golbą. (fot. Podkarpacki ZPN)
Prezes Głogovii Głogów Małopolski, Aneta Ginter z Mieczysławem Golbą. (fot. Podkarpacki ZPN)
Czwartoligowcy zostali wyposażeni w kamery Podczas tradycyjnego roboczego spotkania przed nowym sezonem przedstawiciele klubów IV ligi otrzymali kamery wideo wraz ze statywem oraz kartą pamięci, ufundowane przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej.
 
Kamery posłużą klubom 4 ligi podkarpackiej do utrwalania meczów, a dzięki zamieszczeniu na specjalnym, dedykowanym serwerze nagrania pomogą również w szkoleniach sędziów.
 
- Był zapis w Regulaminie Rozgrywek nakładający obowiązek rejestracji meczów przez kluby, teraz dajemy ku temu narzędzia. Nagrania spotkań trafią na specjalnie dedykowany serwer. Na jego podstawie będzie weryfikowana praca sędziów prowadzących poszczególne zawody, a sami sędziowie będą dokonywać tzw. samooceny. To ma zwiększyć jakość sędziowania oraz podnosić jego poziom. Z kolei trenerzy będą mogli dokonywać analizy nagranych spotkań. Dodatkowo kamery kluby mogą wykorzystać do nagrywania treningów, sparingów, a klub do rejestrowania wszelkich uroczystości jakie go dotyczą – powiedział Prezes Podkarpackiego ZPN Mieczysław Golba.
 
- Bardzo cieszymy się ze wsparcia Podkarpackiego ZPN w postaci przekazanych kamer do nagrywania meczów. W Izolatorze robiliśmy to już od dawna, ale używaliśmy w tym celu swojego prywatnego sprzętu, który nie zawsze był dostępny podczas weekendów. Materiał wideo odgrywa znaczącą rolę dla trenerów, którzy analizują mecze w celu poprawienia taktyki swojej drużyny. Dzięki temu, że teraz każdy klub będzie nagrywał mecze, nasza liga ma szanse zyskać bardzo mocno pod względem marketingowym, co na pewno na dobre wyjdzie zarówno klubom, jak i Podkarpackiemu ZPN – powiedział Kamil Gołąbek, Dyrektor Sportowy Izolatora Boguchwała.
 
Podczas roboczej części spotkania Przewodniczący Wydziału Gier zapoznał zebranych z najnowszymi zmianami w Regulaminie Rozgrywek, Przewodniczący Komisji Szkoleniowej Kolegium Sędziów Podkarpackiego ZPN, sędzia Ekstraklasy Mariusz Złotek przybliżył zmiany w przepisach gry, a Przewodniczący Wydziału Bezpieczeństwa Podkarpackiego ZPN Edward Chmura, oraz przedstawiciel Komendy Wojewódzkiej Policji, Krzysztof Cupryś poruszyli kwestie związane z bezpieczeństwem podczas zawodów.
 
Zebrani mogli zapoznać się również z dedykowanym programem ubezpieczenia zawodników, przygotowanym przez współpracującą z PZPN firmą Kahlenberg Service, którą reprezentował Wojciech Pszkit.
 
Nowy sezon 4 ligi podkarpackiej rusza 10/11 sierpnia.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 6

Rozwiąż działanie =

Anonim13 2019-07-30 17:16:17 7 0

Narzekacie, a to bardzo dobry gest ze strony związku, istnieje szansa że niektórzy trenerzy podejdą fajnie do tematu i nasi zawodnicy będą jeszcze lepsi.

Wwrrr 2019-07-30 14:27:07 1 6

Ciekawe co to za kamery. Statywy są w porządku, warte około 250 zł, ale czy związek nie zaoszczędził na kamerach i te które rozdaje nie są warte 500 zł i nagrywają ledwo co 720p

~anonim 2019-07-30 14:28:23 2 4

Chmura Złotek Golba czyli trzej muszkieterowie prezydenta Stalowej Woli

do Wwrrr 2019-07-30 15:16:46 6 1

Kamery to Sony CX405, więc nie takie najgorsze. Do podstawowego użytkowania się nadadzą.

~anonim 2019-07-30 15:19:55 3 3

kiedy drony ? napewno by pomogły

Anonim13 2019-07-30 17:16:17 7 0

Narzekacie, a to bardzo dobry gest ze strony związku, istnieje szansa że niektórzy trenerzy podejdą fajnie do tematu i nasi zawodnicy będą jeszcze lepsi.

Mabongo 2019-07-30 21:09:15 2 0

Szkoda, że ten sprzęt jest tylko wypożyczany, a nie dany klubom na własność

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem