2019-07-24 21:27:12

Wisłoka Dębica zremisowała z Puszczą Niepołomice

Wisłoka zremisowała z pierwszoligowcem (fot. Radosław Kuśmierz)
Podpieczni Dariusza Kantora w środowe popołudnie rozegrali mecz towarzyski z ekipą Tomasza Tułacza. Starcie zakończyło się remisem.

Wisłoka Dębica zremisowała z pierwszoligową Puszczą Niepołomice. Piłkarze Dariusza Kantora do przerwy przegrywali 1-2 z dziewiątą drużyną Fortuna 1 ligi. Gola dla dębiczan zdobył Damian Łanucha, były piłkarz Puszczy.

Po przerwie zobaczyliśmy jeszcze jedną bramkę, a do siatki pierwszoligowca trafił Dawid Sojda.

Puszcza Niepołomice - Wisłoka Dębica 2-2 (2-1)

Bramki dla Wisłoki: Damian Łanucha i Dawid Sojda

Wisłoka Dębica: Zawodnik testowany (21. Dybski, 41. Łyczko) - Remut (31. Król), Cabała, Hus (31. Pelc) - Rębisz, Łanucha, Prokop (31. Wrzosek), Maik, Zawodnik testowany (31. Zawodnik testowany) - Sojda, Zawodnik testowany (31. Lubera).