http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-07-23 07:13:54

Bruno Żołądź w Olimpii Elbląg

Bruno Żołądź wrócił do Polski i zagra w Olimpii Elbląg (fot. archiwum)
Bruno Żołądź wrócił do Polski i zagra w Olimpii Elbląg (fot. archiwum)
28-letni pomocnik zakończył cypryjską przygodę i wrócił do Polski. Były piłkarz zielono-czarnych będzie reprezentował barwy barwy ligowego rywala z północy kraju.
 
Bruno Żołądź został pilkarzem Olimpii Elbląg. 28-letni pomocnik po rocznym pobycie w cypryjskim AS Othellos Athienou wraca do Polski. Zawodnik w tym w czasie rozegrał 25 spotkań i dwa razy wpisał się na listę strzelców.
 
Ostatnim polskim klubem pomocnika była drugoligowa Stali Stalowa Wola, w której spędził dwa sezony. W tym czasie rozegrał 51 spotkań lidze, a także raz pokonał golkipera rywali, ponadto raz wystąpił w Pucharze Polski.
 
Piłkarz urodzony na Koryncie jest wychowankiem Nielby Wągrowiec, a ponadto grał także w Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski, Cracovii, Okocimskim Brzesko, Olimpii Grudziądz, Limanovii Limanowa oraz Kotwicy Kołobrzeg.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij