2019-07-22 12:03:35

KS Wiązownica obchodził 40-lecie klubu!

(fot. KS Wiązownica)
W niedzielę 21 lipca w Wiązownicy świętowali 40-lecie Klubu Sportowego Wiązownica, impreza została połączona z Pucharem Wójta Gminy Wiązownica.

Podczas gminnego pucharu zagrały takie drużyny jak : KS Wiązownica, LKS Manasterz, Santos Piwoda oraz Orkan Zapałów. Mecze były rozgrywane 2x35min.

W pierwszym pojedynku Santos Piwoda - Orkan Zapałów, to Piwoda wygrała pojedynek. Kolejny mecz  został rozegrany pomiędzy KS Wiązownica a LKS Manasterz, do finału dostała się KS Wiązownica.

Finał spotkania rozpoczął się z lekkim opóźnieniem, po pierwszej połowie spotkania zespół trenera Sokolenki prowadził 1-0 po bramce Konrada Bucia. W trakcie przerwy Prezes Podkarpackiego ZPN - Mieczysław Golba oraz członek OZPN Jarosław - Marcin Król, wręczyli symboliczne odznaczenia dla osób działających na rzecz klubu w przeciągu ostatnich czterdziestu lat.

Po przerwie która trwała godzinę z powodu ulewy piłkarze KS Wiązownica postanowili że nie wyjdą na II połowę pojedynku w trosce o stan murawy po ulewie. Sędzia główny odgwizdał walkower dla Santosu Piwoda.