2019-07-13 22:29:17

Watkem Korona Bendiks Rzeszów pokonała Piasta Tuczempy w sparingu

Watkem Korona Bendiks Rzeszów (biało-czerwone stroje) pokonała Piasta w sparingu (fot. Radosław Kuśmierz)
Rzeszowianie okazali się lepsi w meczu towarzyskim czwartoligowców. Obie ekipy testowały nowych graczy, a w barwach Piastunek zagrał doświadczony zawodnik.

Watkem Korona Bendiks Rzeszów pokonała Piasta Tuczempy w meczu towarzyskim. Lepiej w mecz jednak weszli podopieczni Marka Strawy, którzy prowadzili od 5. minuty po uderzeniu Karola Woty. Dwadzieścia minut później do wyrównania doprowadził Dawid Przybyło.

Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Rzeszowianie na prowadzenie wyszli w 65. minucie, a do siatki trafił Mateusz Jędryas. Kwadrans później świetnym strzałem popisał się Jakub Kloc i było już 2-2.

Wynik spotkania w samej końcówce ustalił Mateusz Jędryas.

Piastunki powoli kompletują kadrę, a do ekipy Marka Strawy dołączą Mirosław Kalita o którym pisaliśmy tu oraz Mateusz Buczkowski z LKS-u Skołoszów, Karol Wota i Arkadiusz Wielgosz z Biało-Czerwonych Kaszyce, Marcin Sobol z Polonii Przemyśl, Tomasz Socha z LKS-u Duńkowice oraz Damian Barszczak z Resovii.

Piast Tuczempy - Watkem Korona Bendiks Rzeszów 2-3 (1-1)

1-0 Karol Wola (5)
1-1 Dawid Przybyło (25)
1-2 Mateusz Jędryas (65)
2-2 Jakub Kloc (80)
2-3 Mateusz Jędryas (90)