2019-06-30 11:42:40

Prezes Apklan Resovii, Wojciech Zając w zarządzie stowarzyszenia 2 ligi

Wojciech Zając wszedł do zarządu stowarzyszenia 2 ligi. (fot. archwium)
Wojciech Zając wszedł do zarządu stowarzyszenia 2 ligi. (fot. archwium)
Do małych zmian doszło w stowarzyszeniu 2 ligi piłkarskiej. Do zarządu weszli prezes Apklan Resovii, Wojciech Zając. Natomiast do komisji rewizyjnej wszedł Edward Chmura ze Stali Stalowa Wola.
 
Prezes Apklan Resovii, Wojciech Zając wszedł do zarządu stowarzyszenia 2 ligi piłkarskiej. Ponadto Dariusz Ziąbski oraz Piotr Ruszewski dołączyli do zarządu. Są to odpowiednio prezesi Legionovii Legionowo oraz Gryfu Wejgerowo.
 
Prezesem stowarzyszenia pozostał Paweł Gumiak z Olimpii Elbląg. Do składu komisji rewizyjnej weszli ponadto Edward Chmura ze Stali Stalowa Wola, Jarosław Więckowski - prezes Elany Toruń oraz Waldemar Jedynak - prezes Górnika Polkowice.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 5

Rozwiąż działanie =

dfg 2019-06-30 14:48:33 9 1

Do Rzeszow-Resovia lata temu zgodzila sie przekazac stadion pod budowe PCL,o czym Ty piszesz czlowieku.

tez Wojtek 2019-06-30 12:57:50 2 4

A dlaczego pan Wojtek nie robi nic w sprawie budowy PCL??? Nie wie gdzie urzeduje prezydent i marszalek?? Panie Wojtku,kibice za pana wszystkiego nie zrobia,oni chodza do ratusza,pisza listy do gazet,za wlasne pieniadze remontuja stadion,a to miasto i wojewodztwo powinny robic,a wladze klubu nie powinny spoczac dopoki budowa nie ruszy....tymczasem mija miesiac za miesiacem i nie robicie nic.znamienne jest to ze jak do Rzeszowa SPECJALNIE!!! przyjechal posel Poreba i minister Banka (szacunek) oglosic ze 10 mln z ministerstwa jest gotowe i mozna ruszac z tematem,nikogo z Resovii na tej konferencji nie bylo....to jest niewytlumaczalne!!!!!

Rzeszów 2019-06-30 14:18:16 3 11

Na prywatny stadion Resovi Miasto nie powinno dawac i ma racje.Inne kluby umieja oddac stadion Miastu a tu juz lata to samo jakies pretensje że miasto ma dac.Powinien byc Stadion Miejski albo Wojewódzki i kazdy klub powinien tam grac z Rzeszowa jesliby miasto dało dofinansowanie.Na podpromiu jakos siatkarze graja i hala jest Miasta tylko na Wyspianskiego cos nie tak jest....

dfg 2019-06-30 14:48:33 9 1

Do Rzeszow-Resovia lata temu zgodzila sie przekazac stadion pod budowe PCL,o czym Ty piszesz czlowieku.

Autorr 2019-06-30 20:32:47 1 3

Miasto będzie " budowało centrum" przekażcie wy ZARZĄD teren i jakie będziecie mieć zabezpieczenia co do korzystania z obiektu?? Przetarg??
Nie bedzie własnego stadionu, nie będzie Resovii!!
Ma powstać Spółka Akcyjna PIŁKI NOŻNEJ dwóch Panów Zająca-Bajorka? czyl iwłlasny interes? :)
Po co była zbiorka kibiców na obiekt?? Trzeba było poczekać i miasto by "zainwestowało". A nawet jeśli miasto przekaże jakies pieniądze to na co pójdzie?? na wyplaty?? :) czy na długi KLUBU CWKS RESOVIA, które cały czas rosną i rosną, zaznaczam- KLUB nie Sekcje
Zając w zarządzie ???? to tak jak Rysiek Petru zostałby prezydentem Polski haha
Fajnie

~anonim 2019-07-01 09:17:56 0 0

Bentkowski wam wybuduje ale blok a potem na otarcie łez da tysiaka na krzesełka

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem