2019-06-18 20:52:53

Znamy datę Derbów Rzeszowa! Zobaczcie pełny terminarz 2 ligi

Po roku przerwy Stal Rzeszów zmierzy się z Apklan Resovią. (fot. archiwum)
Po roku przerwy Stal Rzeszów zmierzy się z Apklan Resovią. (fot. archiwum)
Długo wyczekiwany mecz pomiędzy Stalą Rzeszów a Apklan Resovią odbędzie się w weekend 21-22 września. Zobaczcie pełen termianarz 2 ligi.
 
Już w pierwszej kolejce dojdzie do Derbów Podkarpacia. Stal Stalowa Wola zmierzy się z Apklan Resovią. W weekend 21-22 września odbędą się Derby Rzeszowa. Tydzień wcześniej "Stalówka" zagra ze Stalą Rzeszów. W miejsce ? zagrają Legionovia Legionowo lub Sokół Aleksandrów Łódzki.
 
1. kolejka - 27-28 lipca

Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce
? - Skra Częstochowa
Garbarnia Kraków - Górnik Łęczna
Olimpia Elbląg - Lech II Poznań
Górnik Polkowice - Błękitni Stargard
Elana Toruń - Bytovia Bytów
Gryf Wejherowo - Widzew Łódź
GKS Katowice - Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola - Apklan Resovia

2. kolejka - 3-4 sierpnia

Pogoń Siedlce - Apklan Resovia
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo - GKS Katowice
Bytovia Bytów - Widzew Łódź
Błękitni Stargard - Elana Toruń
Olimpia Elbląg - Górnik Polkowice
Górnik Łęczna - Lech II Poznań
Skra Częstochowa - Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów - ?

3. kolejka - 10-11 sierpnia

 ? - Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów
Lech II Poznań - Skra Częstochowa
Górnik Polkowice - Górnik Łęczna
Elana Toruń - Olimpia Elbląg
Widzew Łódź - Błękitni Stargard
GKS Katowice - Bytovia Bytów
Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo
Apklan Resovia - Znicz Pruszków

4. kolejka 4 - 17-18 sierpnia

Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków
Gryf Wejherowo - Apklan Resovia
Bytovia Bytów - Stal Stalowa Wola
Błękitni Stargard - GKS Katowice
Olimpia Elbląg - Widzew Łódź
Górnik Łęczna - Elana Toruń
Skra Częstochowa - Górnik Polkowice
Stal Rzeszów - Lech II Poznań
? - Garbarnia Kraków

5. kolejka - 21 sierpnia

Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce
Lech II Poznań - ?
Górnik Polkowice - Stal Rzeszów
Elana Toruń - Skra Częstochowa
Widzew Łódź - Górnik Łęczna
GKS Katowice - Olimpia Elbląg
Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard
Apklan Resovia - Bytovia Bytów
Znicz Pruszków - Gryf Wejherowo

6. kolejka - 24-25 sierpnia

Pogoń Siedlce - Gryf Wejherowo
Bytovia Bytów - Znicz Pruszków
Błękitni Stargard - Apklan Resovia
Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola
Górnik Łęczna - GKS Katowice
Skra Częstochowa - Widzew Łódź
Stal Rzeszów - Elana Toruń
? - Górnik Polkowice
Garbarnia Kraków - Lech II Poznań

7. kolejka - 31 sierpnia-1 września

Lech II Poznań - Pogoń Siedlce
Górnik Polkowice - Garbarnia Kraków
Elana Toruń - ?
Widzew Łódź - Stal Rzeszów
GKS Katowice - Skra Częstochowa
Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna
Apklan Resovia - Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków - Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo - Bytovia Bytów

8. kolejka - 7-8 września

Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów
Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków
Górnik Łęczna - Apklan Resovia
Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola
Stal Rzeszów - GKS Katowice
? - Widzew Łódź
Garbarnia Kraków - Elana Toruń
Lech II Poznań - Górnik Polkowice

9. kolejka - 14-15 września

Górnik Polkowice - Pogoń Siedlce
Elana Toruń - Lech II Poznań
Widzew Łódź - Garbarnia Kraków
GKS Katowice - ?
Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów
Apklan Resovia - Skra Częstochowa
Znicz Pruszków - Górnik Łęczna
Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg
Bytovia Bytów - Błękitni Stargard

10. kolejka - 21-22 września

Pogoń Siedlce - Błękitni Stargard
Olimpia Elbląg - Bytovia Bytów
Górnik Łęczna - Gryf Wejherowo
Skra Częstochowa - Znicz Pruszków
Stal Rzeszów - Apklan Resovia
? - Stal Stalowa Wola
Garbarnia Kraków - GKS Katowice
Lech II Poznań - Widzew Łódź
Górnik Polkowice - Elana Toruń

11. kolejka - 28-29 września

Elana Toruń - Pogoń Siedlce
Widzew Łódź - Górnik Polkowice
GKS Katowice - Lech II Poznań
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków
Apklan Resovia - ?
Znicz Pruszków - Stal Rzeszów
Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa
Bytovia Bytów - Górnik Łęczna
Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg

12. kolejka - 5-6 października

Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg
Górnik Łęczna - Błękitni Stargard
Skra Częstochowa - Bytovia Bytów
Stal Rzeszów - Gryf Wejherowo
? - Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków - Apklan Resovia
Lech II Poznań - Stal Stalowa Wola
Górnik Polkowice - GKS Katowice
Elana Toruń - Widzew Łódź

13. kolejka - 12-13 października

Widzew Łódź - Pogoń Siedlce
GKS Katowice - Elana Toruń
Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice
Resovia - Lech II Poznań
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków
Gryf Wejherowo - ---
Bytovia Bytów - Stal Rzeszów
Błękitni Stargard - Skra Częstochowa
Olimpia Elbląg - Górnik Łęczna

14. kolejka - 19-20 października

Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna
Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg
Stal Rzeszów - Błękitni Stargard
? - Bytovia Bytów
Garbarnia Kraków - Gryf Wejherowo
Lech II Poznań - Znicz Pruszków
Górnik Polkowice - Apklan Resovia
Elana Toruń - Stal Stalowa Wola
Widzew Łódź - GKS Katowice

15. kolejka - 26-27 października

GKS Katowice - Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź
Apklan Resovia - Elana Toruń
Znicz Pruszków - Górnik Polkowice
Gryf Wejherowo - Lech II Poznań
Bytovia Bytów - Garbarnia Kraków
Błękitni Stargard - ?
Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów
Górnik Łęczna - Skra Częstochowa

16. kolejka- 2-3 listopada

Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa
Stal Rzeszów - Górnik Łęczna
? - Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard
Lech II Poznań - Bytovia Bytów
Górnik Polkowice - Gryf Wejherowo
Elana Toruń - Znicz Pruszków
Widzew Łódź - Apklan Resovia
GKS Katowice - Stal Stalowa Wola

17. kolejka - 9-10 listopada

Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce
Apklan Resovia - GKS Katowice
Znicz Pruszków - Widzew Łódź
Gryf Wejherowo - Elana Toruń
Bytovia Bytów - Górnik Polkowice
Błękitni Stargard - Lech II Poznań
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków
Górnik Łęczna - ?
Skra Częstochowa - Stal Rzeszów

18. kolejka - 16-17 listopada

Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów
Skra Częstochowa - ?
Górnik Łęczna - Garbarnia Kraków
Lech II Poznań - Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard - Górnik Polkowice
Bytovia Bytów - Elana Toruń
Widzew Łódź - Gryf Wejherowo
Znicz Pruszków - GKS Katowice
Apklan Resovia - Stal Stalowa Wola

19. kolejka - 23-24 listopada

Apklan Resovia - Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków
GKS Katowice - Gryf Wejherowo
Widzew Łódź - Bytovia Bytów
Elana Toruń - Błękitni Stargard
Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg
Lech II Poznań - Górnik Łęczna
Garbarnia Kraków - Skra Częstochowa
? - Stal Rzeszów

20. kolejka - 30 listopada-1 grudnia

Pogoń Siedlce - ?
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków
Skra Częstochowa - Lech II Poznań
Górnik Łęczna - Górnik Polkowice
Olimpia Elbląg - Elana Toruń
Błękitni Stargard - Widzew Łódź
Bytovia Bytów - GKS Katowice
Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola
Znicz Pruszków - Apklan Resovia

21. kolejka - 29 lutego-1 marca

Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce
Apklan Resovia - Gryf Wejherowo
Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów
GKS Katowice - Błękitni Stargard
Widzew Łódź - Olimpia Elbląg
Elana Toruń - Górnik Łęczna
Górnik Polkowice - Skra Częstochowa
Lech II Poznań - Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków - ?

22. kolejka - 7-8 marca

Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków
? - Lech II Poznań
Stal Rzeszów - Górnik Polkowice
Skra Częstochowa - Elana Toruń
Górnik Łęczna - Widzew Łódź
Olimpia Elbląg - GKS Katowice
Błękitni Stargard - Stal Stalowa Wola
Bytovia Bytów - Apklan Resovia
Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków

23. kolejka - 14-15 marca

Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków - Bytovia Bytów
Apklan Resovia - Błękitni Stargard
Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg
GKS Katowice - Górnik Łęczna
Widzew Łódź - Skra Częstochowa
Elana Toruń - Stal Rzeszów
Górnik Polkowice - ?
Lech II Poznań - Garbarnia Kraków

24. kolejka - 21-22 marca

Pogoń Siedlce - Lech II Poznań
Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice
? - Elana Toruń
Stal Rzeszów - Widzew Łódź
Skra Częstochowa - GKS Katowice
Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg - Apklan Resovia
Błękitni Stargard - Znicz Pruszków
Bytovia Bytów - Gryf Wejherowo

25. kolejka - 28-29 marca

Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce
Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg
Apklan Resovia - Górnik Łęczna
Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa
GKS Katowice - Stal Rzeszów
Widzew Łódź - ?
Elana Toruń - Garbarnia Kraków
Górnik Polkowice - Lech II Poznań

26. kolejka - 4-5 kwietnia

Pogoń Siedlce - Górnik Polkowice
Lech II Poznań - Elana Toruń
Garbarnia Kraków - Widzew Łódź
? - GKS Katowice
Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola
Skra Częstochowa - Apklan Resovia
Górnik Łęczna - Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo
Błękitni Stargard - Bytovia Bytów

27. kolejka - 11 kwietnia

Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce
Bytovia Bytów - Olimpia Elbląg
Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna
Znicz Pruszków - Skra Częstochowa
Apklan Resovia - Stal Rzeszów
Stal Stalowa Wola - ?
GKS Katowice - Garbarnia Kraków
Widzew Łódź - Lech II Poznań
Elana Toruń - Górnik Polkowice

28. kolejka - 18-19 kwietnia

Pogoń Siedlce - Elana Toruń
Górnik Polkowice - Widzew Łódź
Lech II Poznań - GKS Katowice
Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola
? - Apklan Resovia
Stal Rzeszów - Znicz Pruszków
Skra Częstochowa - Gryf Wejherowo
Górnik Łęczna - Bytovia Bytów
Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard

29. kolejka - 25-26 kwietnia

Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna
Bytovia Bytów - Skra Częstochowa
Gryf Wejherowo - Stal Rzeszów
Znicz Pruszków - ?
Apklan Resovia - Garbarnia Kraków
Stal Stalowa Wola - Lech II Poznań
GKS Katowice - Górnik Polkowice
Widzew Łódź - Elana Toruń

30. kolejka - 2-3 maja

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź
Elana Toruń - GKS Katowice
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola
Lech II Poznań - Apklan Resovia
Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków
? - Gryf Wejherowo
Stal Rzeszów - Bytovia Bytów
Skra Częstochowa - Błękitni Stargard
Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg

31. kolejka - 9-10 maja

Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa
Błękitni Stargard - Stal Rzeszów
Bytovia Bytów - ?
Gryf Wejherowo - Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków - Lech II Poznań
Apklan Resovia - Górnik Polkowice
Stal Stalowa Wola - Elana Toruń
GKS Katowice - Widzew Łódź

32. kolejka - 16-17 maja

Pogoń Siedlce - GKS Katowice
Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola
Elana Toruń - Apklan Resovia
Górnik Polkowice - Znicz Pruszków
Lech II Poznań - Gryf Wejherowo
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów
? - Błękitni Stargard
Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg
Skra Częstochowa - Górnik Łęczna

33. kolejka - 23-24 maja

Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce
Górnik Łęczna - Stal Rzeszów
Olimpia Elbląg - ?
Błękitni Stargard - Garbarnia Kraków
Bytovia Bytów - Lech II Poznań
Gryf Wejherowo - Górnik Polkowice
Znicz Pruszków - Elana Toruń
Apklan Resovia - Widzew Łódź
Stal Stalowa Wola - GKS Katowice

34. kolejka - 30-31 maja

Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola
GKS Katowice - Apklan Resovia
Widzew Łódź - Znicz Pruszków
Elana Toruń - Gryf Wejherowo
Górnik Polkowice - Bytovia Bytów
Lech II Poznań - Błękitni Stargard
Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg
? - Górnik Łęczna
Stal Rzeszów - Skra Częstochow

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 12

Rozwiąż działanie =

WIDZEW & STAL 2019-06-18 22:02:48 24 15

srrovia dzwiwkoooo derby blisko WIDZEW & STAL

AJF 2019-06-18 21:07:36 12 20

Na ulicy hetmańskiej ma siedzibę swą! stal rzeszowska tak nazwali ku?we tą!

Niebieska zaraza 2019-06-18 21:09:18 10 17

Ta dziewczyna jest inna, ma niebieskie oczy
białą ma sukienkę - pie.dolimy ją

WIDZEW & STAL 2019-06-18 22:02:48 24 15

srrovia dzwiwkoooo derby blisko WIDZEW & STAL

puszek okruszek 2019-06-18 22:27:46 19 10

nie, tak to szło
Mój dziadek dał mi psa na imie srrovia miał niby to fajny pies a starą kur... jest

Stalowiak 2019-06-19 07:37:43 13 8

Mecz przyjaźni 15 Czerwca między Stala STW a Stala Rzeszów zainauguruje działaność Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli poinformował Mateusz Nowak prezes klubu

mar 2019-06-19 08:27:17 14 10

Apklan pasiaste sedesy we wrześniu na H69. Bójcie się ......

Yogi Babu 2019-06-19 10:03:27 21 3

Decek nie usuwaj niewygodnych komentarzy, prawda bolała, boli i będzie boleć, bilety się same nie rozplynely :)))

Yogi Babu 2019-06-19 10:03:29 8 0

Decek nie usuwaj niewygodnych komentarzy, prawda bolała, boli i będzie boleć, bilety się same nie rozplynely :)))

~anonim 2019-06-19 17:57:46 2 4

Mateusz Cetnarski na celowniku Stali Stalowa Wola

Do ssk 2019-06-21 18:41:25 2 0

Żebyś tylko w tym czasie przed monitorem nie siedział. HAHA HAHA HA pajacu. !

Rzeszowianin 2019-06-21 18:46:47 2 0

Już nie mogę się doczekać!!! Tylko Stal Rzeszów Dumą miasta Rzeszowa!!! Będzie będzie zabawa będzie się działo!!!!

Rzeszowianin 2019-06-21 18:50:52 2 0

Na ostatnich derbach zmiazdzylismy te k.RR..E! TERAZ BĘDZIE JESZCZE LEPSZA ZABAWA. W RZESZOWIE TYLKO STAL RZESZÓW!!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem