2019-06-17 15:45:43

Zmiany w sztabie szkoleniowym PGE Stali Mielec

Podobne tematy PGE Stal Mielec 1 liga
Do kadry PGE Stali Mielec dołączyli Damian Skiba, Daniel Wojtasz oraz Grzegorz Żmija. (fot. Stal Mielec)
Do kadry PGE Stali Mielec dołączyli Damian Skiba, Daniel Wojtasz oraz Grzegorz Żmija. (fot. Stal Mielec)
Damian Skiba, Daniel Wojtasz oraz Grzegorz Żmija dołączyli do sztabu szkoleniowego PGE Stali Mielec.
 
PGE Stal Mielec zmieniła swója sztab szkoleniowy przed sezonem 2019/20. Bogusław Wyparło i Maciej Serafiński zdecydowali się pracować jedynie w Akademii Piłkarskiej Stali Mielec. W związku z tym klub z ul. Solskiego 1 dołączył do sztabu Damiana Skibę, Daniela Wojtasza oraz Grzegorza Żmiję.
 
Dwaj pierwsi będą asystentami Artura Skowronka. Wojtasz pracował w przeszłości w  Zagłębiu Sosnowiec, Stomilu Olsztyn, Odrze Opole oraz seniorskiej reprezentacji Polski kobiet.
 
Natomiast Skiba jest wychowankiem Stali Mielec. W przeszłości prowadził Stal Mielec U17 w Centralnej Lidze Juniorów. W kolejnym sezonie po za funkcją asystenta będzie prowadził zespół rezerw oraz drużynę juniorów.
 
Z kolei Żmija został nowym trenerem bramkarzy "Biało-niebieskich". W przeszłości grał m.in w Polonii Bytom z którą występował w Ekstraklasie. Ponadto był opiekunem bramkarzy w  Pogoni Szczecin, MKS-ie Kluczbork, Podbeskidziu Bielsko-Biała, Kotwicy Kołobrzeg i Wigrach Suwałki.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem