2019-06-12 20:06:45

Izolator Boguchwała ograł Wisłok Wiśniowa na wyjeździe

Izolator Boguchwała pokonał na wyjeździe Wisłok Wiśniowa 2-0. (fot. Natalia Styś)
Izolator Boguchwała ograł na wyjeździe 2-0 Wisłok Wiśniowa w zaległym spotkaniu 30. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Izolator Boguchwała już po trzynastu minutach gry prowadził z Wisłokiem Wiśniowa. Bramkę dla ekipy Tomasza Głąba zdobył Marcin Dobrzański. Taki rezultat utrzymał się do przerwy.

Sześć minut po zmianie stron drugiego gola dla przyjezdnych strzelił Patryk Róg. Wynik meczu nie uległ już zmianie.

Izoalator tym zwycięstwem zapewnił sobie drugie miejsce na koniec sezonu w 4 lidze podkarpackiej. Już w weekend Wisłoka Dębica zapewniła sobie pierwszą lokatę oraz awans do 3 ligi.

0-1 Marcin Dobrzański (13)
0-2 Patryk Róg (51)