2019-06-12 22:09:54

FOTOGALERIA: Sokół Sokolniki - Stal Rzeszów 0-4 [ZDJĘCIA]

Zobaczcie fotogalerię z finału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Stal Rzeszów rozgromiła w nim drużynę Sokoła Sokolniki 4-0 zdobywając trofeum.
1/92 - Piłkarze Stali Rzeszów (biało stroje) pokonali 4-0 Sokoła Sokolniki w meczu finałowym Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Spotkanie zostało rozegrane na stadionie w Sokolnikach (fot. Radosław Kuśmierz)
2/92 - Piłkarze Stali Rzeszów (biało stroje) pokonali 4-0 Sokoła Sokolniki w meczu finałowym Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Spotkanie zostało rozegrane na stadionie w Sokolnikach (fot. Radosław Kuśmierz)
3/92 - Piłkarze Stali Rzeszów (biało stroje) pokonali 4-0 Sokoła Sokolniki w meczu finałowym Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Spotkanie zostało rozegrane na stadionie w Sokolnikach (fot. Radosław Kuśmierz)
4/92 - Piłkarze Stali Rzeszów (biało stroje) pokonali 4-0 Sokoła Sokolniki w meczu finałowym Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Spotkanie zostało rozegrane na stadionie w Sokolnikach (fot. Radosław Kuśmierz)

5/92 - Piłkarze Stali Rzeszów (biało stroje) pokonali 4-0 Sokoła Sokolniki w meczu finałowym Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Spotkanie zostało rozegrane na stadionie w Sokolnikach (fot. Radosław Kuśmierz)
6/92 - Piłkarze Stali Rzeszów (biało stroje) pokonali 4-0 Sokoła Sokolniki w meczu finałowym Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Spotkanie zostało rozegrane na stadionie w Sokolnikach (fot. Radosław Kuśmierz)
7/92 - Piłkarze Stali Rzeszów (biało stroje) pokonali 4-0 Sokoła Sokolniki w meczu finałowym Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Spotkanie zostało rozegrane na stadionie w Sokolnikach (fot. Radosław Kuśmierz)
8/92 - Piłkarze Stali Rzeszów (biało stroje) pokonali 4-0 Sokoła Sokolniki w meczu finałowym Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Spotkanie zostało rozegrane na stadionie w Sokolnikach (fot. Radosław Kuśmierz)
9/92 - Piłkarze Stali Rzeszów (biało stroje) pokonali 4-0 Sokoła Sokolniki w meczu finałowym Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Spotkanie zostało rozegrane na stadionie w Sokolnikach (fot. Radosław Kuśmierz)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

LGBT 2019-06-13 21:00:00 1 0

Brawo drużyna!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem